سردار اشتری خبر داد
پلیس به دنبال مدیریت تجمعات مقابل موسسات مالی است نه برخورد با آن
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۵
 
سردار اشتری
 
سردار اشتری
 
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی انتظامی به دنبال مدیریت تجمعات در مقابل موسسات مالی است.
به گزارش ستاره ها به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در همایش فرماندهان و مدیران یگان های انتظامی تهران بزرگ که امروز(سه شنبه) برگزار شد، اظهار کرد: همایش امروز با حضور فرماندهان و روسای کلانتری های شهر تهران برگزار شد و توجه و اهتمام بیشتر به امنیت شهر تهران و پیگیری و برخورد با جرایم از جمله مواردی بود که در این همایش مطرح شد.

وی افزود: آمارها و گزارش‌ها حاکی از آن است که فرماندهی تهران بزرگ اقدامات خوبی داشته و در برخورد با جرایم خشن موفق عمل کرده است و همچنین در راستای شناسایی مجرمان با افزایش آمارها روبرو بودیم.

سردار اشتری گفت: طی چند ماه گذشته میزان تلفات و حوادث رانندگی در شهر تهران 11درصد کاهش پیدا کرده است.

فرمانده ناجا با بیان اینکه امیدواریم با همین روال کاری بتوانیم با سرعت و قاطعیت با جرایم برخورد کنیم، گفت: امروز پلیس برای ایجاد آرامش بیشتر در شهر حضور دارد و با ظرفیتی که به ناجا تزریق می شود امیدوارم بتوانیم در اجرای ماموریت ها موفق عمل کنیم.

وی در خصوص نحوه برخورد ناجا با تجمع های مردمی مربوط به موسسات مالی و اعتباری بیان کرد: ما از هر حرکت غیرقانونی و بدون مجوز ممانعت می کنیم، اما در خصوص تجمع هایی که اخیرا در شهر تهران و دیگر شهرستان ها در رابطه با موسسات مالی و اعتباری تشکیل می شود پلیس سعی کرده تا حد امکان از برگزاری این تجمع ها جلوگیری کند.
فرمانده ناجا در رابطه با چالش های امنیتی شهر تهران گفت: وضعیت امنیت در شهر تهران بسیار خوب است و نیروی انتظامی در خصوص موضوعات اجتماعی با افراد سودجو و فرصت طلبی که موجب سلب امنیت و آسایش مردم می‌شوند برخورد می کند و در برخی محلات با گزارش های مردمی و بر اساس مطالبه مردم پلیس با افرادی که مخل آسایش شهروندان هستند، برخورد می کند.

وی تاکید کرد: هر جایی که اختلال در نظم و امنیت وجود داشته باشد، پلیس ورود پیدا می کند.

فرمانده ناجا گفت: در شهر تهران مشکل ترافیکی وجود دارد که امیدواریم در این حوزه با برنامه ریزی و همکاری مردم بتوایم ترافیک را مدیریت کنیم.
14
کد مطلب: 117801