واکنش زیدان به تساوی رئال مادرید مقابل حریف دسته سومی: انتظارش را داشتم!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۵
 
زیدان
 
زیدان
 
سرمربی کهکشانی‌ها پس از تساوی خانگی شاگردانش مقابل حریفی دسته سومی در جام حذفی اسپانیا گفت که از عملکرد مردانش ناراضی نیست.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال رئال مادرید بامداد امروز (چهارشنبه) در دور برگشت از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اسپانیا (کوپا‌دل‌ری) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف تیم دسته سومی فوئنلابرادا رفت و در پایان به تساوی 2 بر 2 رضایت داد. رئال که در بازی رفت این تیم را شکست داده بود، اگرچه صعود کرد اما متوقف شدنش آن هم در خانه غیرمنتظره بود. با این حال زین الدین زیدان، سرمربی کهکشانی‌‌ها حاضر نشد که از شاگردانش انتقاد کند و در عوض از حریف تمجید کرد.
زیدان که شاگردان در این بازی گل اول را دریافت کردند، سپس پیش افتادند و در نهایت به تساوی بسنده کردند، در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: من ناراحت نیستم. همان چیزی رخ داد که انتظارش را داشتم. برای بازیکنانی که به میدان رفته بودند، کار آسان نبود. ما بازیکنان جوانی را به میدان فرستاده بودیم. من خوشحالم که به دور بعد راه پیدا کردیم. حریف خوب بازی می‌کرد. مهم این است که ما صعود کرده‌ایم.
سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها در پاسخ به این سؤال که آیا عملکرد هیچ یک از بازیکنان ضعیف‌تر از حد انتظار نبوده است، عنوان کرد: مردم می توانند هر چه می‌خواهند بگویند اما آنها دیدند که بازیکنان من چطور تا انتهای مسابقه می‌جنگیدند. در این بازی به بازیکنانی میدان دادیم که تا پیش از این هرگز فرصت بازی کردن نداشتند. به نظر من عملکرد بازیکنانم در نیمه دوم خوب بود و من از این بابت راضی‌ام.
زیزو سپس درباره بازگشت چند مهره کلیدی تیمش به ترکیب رئال مادرید از جمله گرث بیل اشاره داشت و گفت: من برای گرث، کیلور ناواس و متئو کواچیچ خوشحالم. ناواس هم بازیکن مهمی است درست مانند دیگر بازیکنانی که برگشته‌اند. او خوب بازی کردم. به نظر من او در صحنه گل اول بیشتر از آن چیزی که انجام داد نمی‌توانست برای بسته نگه داشتن دروازه‌اش کاری بکند.
14
کد مطلب: 117212