پدر مهرداد اولادی:
مدیرعامل پرسپولیس مرا به اتاقش راه نمی‌دهد/پول مُرده خوردن ندارد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۱
 
پدر مهرداد اولادی
 
پدر مهرداد اولادی
 
پدر مهرداد اولادی از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گلایه کرد و گفت: ۴۵۰ میلیون تومان از این باشگاه می‌خواهیم ولی طاهری مرا به اتاقش راه نمی دهد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر، پدر مرحوم مهرداد اولادی با اشاره به طلب وی از باشگاه پرسپولیس در گفتگو با شبکه خبر گفت: من چهار یا پنج بار پیش آقای طاهری رفتم ولی او بی اعتنایی می کند. در حالی که دو بار دادگاه باشگاه را محکوم کرده است. ما ۴۵۰ میلیون تومان از باشگاه طلبکاریم.
وی افزود: پرسپولیس پسرم را به تیم اماراتی فروخت و پولش را گرفت ولی پول پسرم را ندادند. الان ۶ سال گذشته است ولی پولمان را نمی دهند.
پدر مرحوم اولادی گفت: به من گفتند اگر از باشگاه بیرون نروی، به پلیس ۱۱۰ زنگ می زنیم که تو را ببرد. گفتم زنگ بزنید پلیس بیاید و مرا ببرد. من جوابگو هستم چون از شما طلب دارم. پیش چه کسی بروم؟ من هیچکس را ندارم باید به من زور بگویید؟
وی با بیان اینکه طاهری مدیرعامل پرسپولیس او را به اتاقش راه نمی دهد، تاکید کرد: چرا منِ پیرمرد را اذیت می کنید. ما حکم دادگاه را داریم. نمی دانم چرا طلب مهرداد را نمی دهند. چرا پول مُرده را می خورند؟ پول مرده خوردن ندارد.
14
کد مطلب: 116103