قیمت عروسک جناب‌خان چند؟
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۴
 
جناب‌خان
 
جناب‌خان
 
عادل بزدوده با بیان اینکه جناب خان دو میلیون می‌ارزید، این را که کسی بخواهد بابت این عروسک ایکس میلیارد تقاضا کند نادرست دانست
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری فارس: سیدعلی ضیاء مجری جوان تلویزیون، عصر دوشنبه ۲۷ شهریور در «فرمول یک» میزبان عادل بزدوده، کارگردان و سازنده عروسک بود.
بزدوده که ساخت عروسکهای بسیار در مجموعه هایی چون قصه های تابه تا، شهر موش ها، خونه مادر بزرگه، الو الو من جوجوام و گلنار را در کارنامه اش دارد، در این خصوص گفت: شانس من بود جزوی از گروهی بودم که همه دغدغه کودک داشتیم.وی در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: کانون‌ پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغازگر فعالیتی شد که اکنون به عنوان تئاتر کودک و نوجوان آن را می شناسیم. بعد از تغییراتی که در کانون پیش آمد رویکرد دوباره به عرصه تئاتر کودک ایجاد شد.این هنرمند ادامه داد: امیدوارم مدیران کانون، ارشاد و آموزش و پرورش سرمایه تئاتر را گسترش بدهند تا حداقل کسانی که زندگی شان از تئاتر می گذرد، چند گروه بشوند و بتوانند بیشتر کار کنند. کانون چه قبل انقلاب و چه بعد از آن بی سرو صدا کارهای فرهنگی بسیاری انجام می دهد. ما نیازی به شلوغ کردن نداریم. کارهای فرهنگی در کتابخانه ها است و بچه ها آنجا شکل می گیرند.
14
کد مطلب: 115961