بازیگری که از بازی در سریال‌های لری استقبال می‌کند/عکس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۲
 
بازیگر سریال‌های طنز سیما گفت: من لهجه لری بلد نیستم اما در صورتی که از بنده برای بازی در سریال‌های لری درخواست شود حتماً بازی خواهم کرد چرا که مردم لر زبان واقعاً دوست‌داشتنی هستند.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری فارس: سعید پیردوست گفت: باید به بازیگران پیشکسوت و سالخورده بیشتر فرصت بازی داده شود.
سعید پیردوست بیان کرد: متأسفانه اکنون شاهد روتین شدن وضعیت تلویزیون و سینما بوده چرا اغلب شاهد حضور تهیه‌کنندگان تکراری و شباهت فیلم‌های تولیدی هستیم.
وی ادامه داد: با وجود اینکه بازیگران مشکل مالی دارند، اما دستمزد آن‌ها به موقع پرداخت نمی‌شود که دلایل مختلفی برای این موضوع وجود دارد و باید به آینده امیدوار بود تا اتفاقات خوبی رخ دهد.
بازیگر سریال‌های طنز در ادامه به آسیب‌های تلویزیون و سینما اشاره کرد و افزود: به نظر می‌رسد برخی از افراد در جایگاه خود قرار ندارند.
وی ادامه داد: بیشتر این افراد جوان هستند و تا شرایط کاری آن‌ها مهیا شده و تجربه لازم را به دست آورند زمان‌بر بوده، البته نباید به برخی از جوانان بی‌اعتنا بود.
پیردوست عنوان کرد: جوانان باید قدر جایگاه خود و فرصت‌هایشان را بدانند چرا که پای جای بازیگرانی همچون انتظامی، نصیریان و جمشید مشایخی گذاشته و باید جایگاه خود را از نظر اخلاقی و هنری ارتقاء دهند.
بازیگر سریال‌های طنز سیما گفت: من لهجه لری بلد نیستم اما در صورتی که از بنده برای بازی در سریال‌های لری درخواست شود حتماً بازی خواهم کرد چرا که مردم لر زبان واقعاً دوست‌داشتنی هستند.
وی با بیان اینکه با توجه به فرهنگ و آداب‌و رسوم استان لرستان، قصه‌های خوبی وجود دارد، تأکید کرد: در زمینه بازیگری پتانسیل بالایی در این استان وجود دارد و باید به بازیگران این دیار بها داده شده و برای آن‌ها ارزش قائل بود و همچنین آن‌ها نیز باید قدر خود را بدانند و به جد دنبال پیشرفت باشند.
این بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه در 48 سالی که در سینما و تلویزیون فعالیت داشته در 40 کار سینمایی و حدود 60 کار تلویزیونی ایفای نقش کرده است، افزود: اکنون بازیگران سالخورده خیلی خوبی در حوزه سینما و تلویزیون وجود دارد و باید به نحو احسن از آن‌ها در کارهای سینمایی و تلویزیونی استفاده کرد.
پیردوست بیان کرد: اکنون مشغول ساخت ایفای نقش در کار جدیدی به کارگردانی کیانوش عیاری هستم.
وی ادامه داد: بعد از قهوه تلخ هنوز فرصت بازی در کار طنز جدیدی پیش نیامده و تنها در یک کار سینمایی طنز به نام دم سرخ‌ها به کارگردانی آرش معیریان ایفای نقش کرده‌ام.
14
کد مطلب: 115936