آشنایی با محل دیدارهای دوستانه ایران با پاناما و ونزوئلا/ از گراتس تا آرنهم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۴
 
تیم ملی
 
تیم ملی
 
تیم ملی ایران دو دیدار دوستانه خود را مقابل پاناما و ونزوئلا در قلب اروپا و در ورزشگاه‌های شهر گراتس اتریش و آرنهم هلند برگزار می‌کند.
به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران در ادامه مسیر آماده سازی خود برای حضور قدرتمند در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، دو دیدار دوستانه را در قلب اروپا برگزار می‌کند.
ملی‌پوشان ایران ابتدا پنج شنبه هفته آینده، ۱۸ آبان در ورزشگاه لیبنوئر شهر گراتس اتریش به مصاف پاناما می‌رود. شاگردان کی‌روش در دومین بازی خود نیز، به هلند می‌روند و روز دوشنبه، ۲۲ آبان در ورزشگاه گلدرم شهر آرنهم با ونزوئلا دیدار خواهند کرد.
تیم ملی روز یک شنبه، ۱۴ آبان تهران را با بازیکنان مدنظر کی‌روش که به زودی اعلام خواهند شد ترک می‌کند و به اتریش می‌رود.
**گراتس، ورزشگاه لیبنوئر
ورزشگاه آرنولد شوارتزینگر سابق یا لیبنوئر در شهر گراتس اتریش قرار دارد که تیم اشتروم گراتس و گرازر، از معروف‌ترین تیم‌های این کشور بازی‌های خود را در آن برگزار می‌کنند. این ورزشگاه در سال ۱۹۹۷ افتتاح شد. با وجود تغییر نام ورزشگاه از سال ۲۰۱۶ به UPC Arena هنوز آن را لیبنوئر می‌نامند.
ظرفیت این ورزشگاه در حدود ۱۶ هزار نفر است و جزو استادیوم‌های استاندارد جهان محسوب می‌شود که مهم‌تر از هر چیزی از چمن بسیار خوبی برخوردار است.
پنج‌شنبه ۱۸ آبان، ایران و پاناما دومین بازی دوستانه تاریخ خود را در این ورزشگاه برگزار می‌کنند.
**آرنهم، ورزشگاه گلدرم
ورزشگاه گلدرم در سال ۱۹۹۸ با هدف میزبانی رقابت‌های یورو ۲۰۰۰ افتتاح شد. تیم ویتسه آرنهم، از تیم‌های حاضر در لیگ اردیویسه، بازی‌های خانگی خود را در این ورزشگاه ۲۵ هزار نفری برگزار می‌کند.
مهم‌ترین ویژگی ورزشگاه گلدرم، سقف متحرک آن است که موجب افزایش اهمیت این ورزشگاه شده و گاهی مراسم‌های مختلفی مانند کنسرت و گردهمایی‌های بزرگ هم در این ورزشگاه برگزار می‌شود. در آخرین مراسم کنسرت که در این ورزشگاه برگزار شد، ۴۱ هزار نفر در ورزشگاه حاضر شدند.
دوشنبه، ۲۲ آبان ایران و ونزوئلا دومین بازی تاریخ خود را برابر یکدیگر انجام می‌دهند.
14
کد مطلب: 114789