گواردیولا: این بهترین بازی سیتی از زمان حضور من بود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۱
 
گواردیولا
 
گواردیولا
 
سرمربی منچسترسیتی معتقد است که پیروزی برابر استوک سیتی بهترین بازی تیمش از زمان حضور او در این تیم بوده است.
به‌ گزارش ستاره ها به نقل از ‌ایسنا؛ منچسترسیتی دیشب (شنبه) در هفته‌ هشتم لیگ برتر انگلیس با حساب ۷ بر ۲ استوک سیتی را در هم کوبید تا قاطعانه در صدر جدول لیگ برتر قرار داشته باشد.
به نقل از ساکرنت، پپ گواردیولا بعد از پایان مسابقه، گفت‌: شما همیشه از تیم‌تان این انتظار را دارید که از قبل بهتر و بهتر شود ولی باید این را اعتراف کرد که نمی‌شود از این بهتر شد. شاید این بهترین بازی سیتی از زمان حضور من در این تیم باشد. کاملا بازی در اختیار ما بود و فوتبال خوبی را در تمام نقاط زمین به نمایش گذاشتیم.
او ‌اضافه کرد: من انتظار پیروزی و نتیجه‌ پر گل را در این بازی داشتم که خوشبختانه به هر دو هدف دست یافتیم. هر چند وقتی  نتیجه‌ ۳ بر ۲ شد کمی ترسیده بودیم ولی خیلی زود به خودمان آمدیم و توانستیم بازی مورد نظر هواداران را انجام دهیم. مهم نیست که هر بازی تعداد زیادی گل بزنیم، مهم این است که در هر مسابقه هواداران راضی باشند.
منچسترسیتی با هفت برد و یک تساوی توانسته در صدر جدول لیگ برتر انگلیس قرار داشته باشد. آنها در هفته‌ هشتم باید به مصاف برنلی بروند ولی قبل از آن در لیگ قهرمانان اروپا  پذیرای ناپولی خواهند بود.
14
کد مطلب: 113473