ماتادورها از سید سرگروه‌ها خارج شدند/ احتمال تشکیل «گروه مرگ» با حضور آلمان و اسپانیا
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۸
 
جام جهانی
 
جام جهانی
 
شاگردان خولن لوپتگی در قرعه‌کشی مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه جزو تیم‌های سید اولی نخواهند بود.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، صعود تیم ملی آرژانتین به جام جهانی 2018 پس از پیروزی نفسگیر 3 بر یک در خانه اکوادور در دور آخر بازی‌های مرحله انتخابی، اگرچه برای طرفداران این تیم خبر خوشحال کننده‌ای بود اما طرفداران تیم ملی اسپانیا را ناراحت و نگران کرد.
به نقل از نشریه مارکا، صعود آرژانتین به جام جهانی با توجه به جایگاهش در جام جهانی باعث خروج اسپانیا از تیم تیم‌هایی است که در قرعه‌کشی مرحله گروهی تورنمنت تابستان سال آینده در سید (گلدان) یک قرار نمی‌گیرند.
با توجه به رده‌بندی فیفا، در حال حاضر روسیه به عنوان میزبان، آلمان (مدافع عنوان قهرمانی و نیز صدرنشین رده‌بندی)، برزیل (تیم دوم رده‌بندی)، پرتغال (تیم سوم رده‌بندی)، آرژانتین (تیم چهارم رده‌بندی)، بلژیک (تیم پنجم ‌رده‌بندی)، لهستان (تیم ششم رده‌بندی) و فرانسه (تیم هشتم رده‌بندی) تیم‌های صدرنشین هستند که هر یک از آنها احتمال دارد با تیم ملی اسپانیا روبه‌رو شوند.
به این ترتیب این احتمال وجود دارد که در قرعه‌کشی جام جهانی، گروهی شکل بگیرد که در آن تیم‌های ملی آلمان و اسپانیا قرار بگیرند.
قرعه‌کشی جام جهانی 2018 روسیه دهم آذر ماه با مشخص شدن چهره تمام 32 تیم راه یافته به این رقابت‌ها (9 تیم دیگر باقی مانده است) برگزار خواهد شد.
14
کد مطلب: 113222