جزییاتی از سومین جایزه استادمحمد
فراخوان هفته آینده منتشر می‌شود/ تجلیل از مدیا کاشیگر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۳
 
استادمحمد
 
استادمحمد
 
مانا استادمحمد درباره برخی از جزییات سومین دوره اهدای جایزه محمود استادمحمد در عرصه ادبیات نمایشی ایران سخن گفت.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر؛ مانا استادمحمد درباره جزییات و برنامه های سومین دوره اهدای جایزه محمود استادمحمد گفت: فراخوان سومین دوره جایزه ادبیات نمایشی استادمحمد اوایل هفته آینده منتشر می شود و همچنان این فراخوان دارای بخش های نمایشنامه های اقتباسی و تالیفی است.
وی با اشاره به برگزاری سومین مراسم اهدای جایزه محمود استادمحمد در دی ماه سال جاری، اظهار کرد: به دلیل اینکه مدیا کاشیگر دیگر در میان ما نیست به عنوان عضو علی الابد بنیاد استادمحمد مورد تجلیل قرار می گیرد و برنامه ای ویژه در مراسم سومین دوره جایزه استادمحمد برای زنده یاد کاشیگر در نظر داریم.
استادمحمد با اشاره به اینکه در سومین دوره جایزه استادمحمد همچون ۲ دوره گذشته از برخی چهره های تئاتری که حوزه فعالیتشان نمایشنامه نویسی نیست نیز تجلیل خواهد شد، گفت: جلد دوم مجموعه نمایشنامه های محمود استادمحمد شامل ۲ نمایشنامه «آخرین بازی» و «کافه مک ادم» با محوریت مهاجرت، توسط انتشارات قطره راهی بازار می شود که پیشتر جلد اول این مجموعه نیز منتشر شده بود.
عضو بنیاد محمود استادمحمد در پایان یادآور شد: بنیاد برای روز سوم آبان که زادروز تولد محمود استادمحمد است برنامه ای را تدارک خواهد دید که به زودی جزییات آن نیز اعلام می شود.
14
کد مطلب: 113194