سیلوستر استالونه «کرید 2» را می سازد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۵
 
سیلوستر استالونه
 
سیلوستر استالونه
 
استالونه برای اولین فیلم "کرید" نامزد اسکار بهترین بازیگر مرد مکمل شد و جایزه گلدن گلوب این بخش را برد.
به گزارش ستاره ها به نقل از هنرآنلاین: سیلوستر استالونه اعلام کرد که "کرید 2" (Creed 2)، دنباله فیلم "کرید" (2015) با بازی خودش و مایکل بی. جردن را کارگردانی و تهیه خواهد کرد.

استالونه روز دوشنبه با انتشار عکسی از خودش و جردن در اینستاگرام این خبر را اعلام کرد.

"کرید" را رایان کوگلر از روی فیلمنامه‌ای که با همکاری آرون کاوینگتن نوشت، کارگردانی کرد. استالونه در آن فیلم که با الهام از سری فیلم‌های "راکی" ساخته ‌شد، بار دیگر در نقش راکی بالبوا مشت‌زن فیلادلفیایی ظاهر شد. جردن در "کرید" کنقش آدونیس کرید، پسر آپولو کرید قهرمان بوکس را که در چهار فیلم اول "راکی" حضور داشت، بازی کرد.

در فیلم اول آپولو پیش از تولد فرزندش مرده است. آدونیس پدر معروفش را ندیده است، اما تردیدی نیست که بوکس در خون اوست. برای همین، او به فیلادلفیا می‌رود، جایی که مسابقه افسانه‌ای آپولو و راکی بالبوا برگزار شد. این دو هرچند ابتدا رقبای سرسخت هم بودند، اما بعدها دوستان نزدیک هم شدند. آدونیس در فیلادلفیا راکی را پیدا می‌کند و ازش می‌خواهد مربی او باشد. راکی ابتدا مقاومت می‌کند، اما در آدونیس همان توان و عزمی را می‌بیند که در آپولو می‌دید و در نهایت حاضر می‌شود مربی او باشد.

"کرید" در گیشه‌های فروش بسیار موفق عمل کرد و در دنیا 173 میلیون دلار فروخت. استالونه برای فیلم نامزد اسکار بهترین بازیگر مرد مکمل شد و جایزه گلدن گلوب این بخش را برد. او برای اولین "راکی" (1976) نامزد اسکار بهترین بازیگر مرد و بهترین فیلمنامه شد.

استالونه سپتامبر پیش اعلام کرد که فیلمبرداری "کرید 2" سال آینده میلادی شروع می‌شود.
14
کد مطلب: 113180