نوروزی: می‌خواهم یک بار دیگر شانسم را امتحان کنم/ کشتی در پوست و خون من است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۷
 
امید نوروزی
 
امید نوروزی
 
قهرمان کشتی فرنگی المپیک لندن گفت: نیاز به استراحت نیاز داشتم و با تغییر قوانین و البته اوزان به احتمال زیاد به تیم ملی بازمی‌گردم.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، امید نوروزی در خصوص بازگشت احتمالی‌اش به دنیای کشتی اظهار داشت: قصد داشتم زودتر روی تشک بروم اما چند وقتی استراحت نیاز داشتم و با تغییر قوانین و البته اوزان به احتمال زیاد به تیم ملی بازمی‌گردم.
وی افزود: هنوز سنی ندارم و می‌خواهم شانسم را امتحان کنم و البته از آن مهم‌تر به کادرفنی هم کمک کنم تا بتوانیم در جام جهانی قهرمان شویم.
فرنگی‌کار وزن ٦٦ کیلوگرم کشورمان خاطرنشان کرد: کشتی در پوست و خون من است و فاصله گرفتن از آن برای من سخت است اما به هر شکل کمی استراحت کردم و اکنون در صورت صلاحدید کادرفنی با آمادگی بالا در جام جهانی با رقبایم سرشاخ می‌شوم.
نوروزی در خصوص وزنی که در آن روی تشک می‌رود، نیز گفت: اگر با اوزان قدیم مسابقات برگزار شود در وزن ٧١ و اگر با اوزان جدید باشد، در وزن ٧٢ کیلوگرم روی تشک می‌روم.
وی با اشاره عدم دوری‌اش از دنیای کشتی گفت: در این مدت نیز در کنار تیم آکادمی نوروزی در لیگ بودم و خوشحالم که استعدادهایی از دل جوانان به دنیای کشتی معرفی شدند و در سال‌های آینده بیشتر از قبل نام این نفرات را خواهیم شنید.
14
کد مطلب: 113094