جدیدترین تصاویر لو رفته از Pixel 2 و Pixel 2 XL
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۸
 
گوشی‌های Pixel 2 و Pixel 2 XL فردا شب معرفی خواهند شد؛ اما در همین مدت زمان کمی به معرفی رسمی آن‌ها باقی مانده، تصاویر جدیدی به بیرون درز کرده است. تصاویری که دو گوشی جدید گوگل را نشان می‌دهند.
به گزارش ستاره ها به نقل از مجله دیجی کالا : گوشی‌های Pixel 2 و Pixel 2 XL فردا شب معرفی خواهند شد؛ اما در همین مدت زمان کمی به معرفی رسمی آن‌ها باقی مانده، تصاویر جدیدی به بیرون درز کرده است. تصاویری که دو گوشی جدید گوگل را نشان می‌دهند.
 
 جدیدترین تصاویر لو رفته از Pixel 2  و Pixel 2 XL را ببینید
 
 
البته تصاویر جدید به رابط کاربری این دو تلفن همراه هوشمند و تغییراتی که گوگل در اندروید آن‌ها ایجاد کرده اشاره می‌کنند. در این تصاویر مشخص شده که قسمت جست‌وجوی گوگل به پایین گوشی منتقل شده تا راحت‌تر در اختیار کاربران قرار بگیرد.
 
 جدیدترین تصاویر لو رفته از Pixel 2  و Pixel 2 XL را ببینید

شایعات می‌گویند که گوشی پیکسل ۲ با قیمت ۶۴۹ دلار برای مدل ۶۴ گیگابایتی و ۷۴۹ دلار برای مدل ۱۲۸ گیگابایتی راهی بازار می‌شود. محصولی که به صفحه نمایش ۵ اینچی با دقت تصویر Full HD با نسبت تصویر ۱۶:۹ مجهز شده است.
 
 جدیدترین تصاویر لو رفته از Pixel 2  و Pixel 2 XL را ببینید
 
 
گوشی پیکسل ۲ اکس‌ال هم از صفحه نمایشی با حاشیه‌ّهای بیشتر بهره می‌برد به صفحه نمایش ۶ اینچی با کیفیت QHD+ با نسبت تصویر ۱۸:۹ مجهز شده است. گفته شده مدل ۶۴ گیگابایتی این گوشی با قیمت ۸۴۹ دلار و مدل ۱۲۸ گیگابایتی آن هم با قیمت ۹۴۹ دلار به فروش خواهد رسید.
14
کد مطلب: 112494