زیدان: امیدوارم طلسم پیروزی در زمین دورتموند را بشکنیم/ ترکیب در آخرین ساعات مشخص می‌شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۰
 
زیدان
 
زیدان
 
سرمربی رئال مادرید از آمادگی بازیکنانش برای جدال حساس با بوروسیادورتموند خبر داد.
به گزارش  ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید در کنفرانس خبری پیش از بازی با بوروسیادورتموند در لیگ قهرمانان اروپا از یک بازی بزرگ و کلیدی سخن به میان آورد. 

او در ابتدای سخنان خود گفت:  هرگز تا به حال هرگز در زمین دورتموند پیروز نشده‌ایم اما این بار قصد داریم با ارائه یک بازی برتر، طلسم را بشکنیم و به جبران نتایج نه‌چندان خوب اخیر در ایدوناپارک به برتری برسیم.کاری به نام داوران بازی ندارم. روی تاکتیک‌های تیمم تمرکز کرده‌ام و مطمئن هستم می‌توانیم یک بازی برتر را انجام دهیم. البته همان طور که ما می‌خواهیم بازی خوبی انجام دهیم، رقبا هم قصد دارند بهتر از تیم من ظاهر شوند و رئال مادرید را شکست دهند.

 زیزو درباره شرایط کلی سفیدپوشان افزود: در شرایط خوبی قرار داریم  و خوشحالم که دوباره در لیگ قهرمانان و در زمین تیم‌های  برتر قاره سبز توپ می‌زنیم. کروسبا ما به آلمان سفر کرده و شاید بتواند به میدان برود. البته همه چیز در ساعات پایانی تعیین می‌شود. به هرحال کروس اوضاع چندان بدی ندارد. به آنچه  انجام می‌دهیم، ایمان داریم.در این هفته ما جدال‌های سختی داشتیم اما مجبوریم هر 3 روز یک بازی انجام بدهیم.
14
کد مطلب: 112193