بازیکنان هم‌دلی‌شان را از دست نداده‌اند
خرمگاه: امیدوارم بدشانسی‌های استقلال تمام شود/ منصوریان دروغ نمی‌گوید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۰
 
محمد خرمگاه
 
محمد خرمگاه
 
مربی استقلال اظهار امیدواری کرد که بدشانسی‌های تیمش از بازی مقابل ذوب‌آهن تمام شود.
به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، محمد خرمگاه در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و ذوب آهن گفت: آقای منصوریان بابت هم‌زمانی تمرین نتوانستند در نشست خبری حاضر شوند و از این بابت عذرخواهی کردند. می‌دانیم فردا بازی خیلی سختی داریم. بازیکنان ذوب آهن ۵ تا ۶ سال است که کنار هم بازی می‌کنند. می‌دانیم فردا چه می‌خواهیم. امیدوارم فردا شرایطی که برای ما ایجاد شده تمام شود. در چند بازی اخیر استرس بازیکنان و تیرک دروازه حریفان مانع از پیروزی ما شده است. امیدوارم بدشانسی‌های ما فردا تمام شود. می‌دانیم بازی سختی داریم. روی بازی کار کرده‌ایم و امیدواریم برنده شویم.
او ادامه داد: یک موضوعی در تیم ما اتفاق افتاده و آن هم این که بازیکنان ما از لحاظ روانی شرایط خوبی دارند. این به ما نوید می‌دهد که فردا شرایط خوبی داشته باشیم.
مربی استقلال در پاسخ به سوالی درباره جباری و رحمتی گفت: من درباره مسائل غیرفنی صحبت نمی‌کنم. جباری امروز به تمرین آمده و امیدواریم هم‌دلی بازیکنان ما باقی بماند تا به آن چه که لیاقت تیم‌مان هست برسیم.
او درپاسخ به سوالی مبنی بر این که صحبت‌های اطرافیان استقلال چقدر در بروز حواشی نقش دارد و نظرش راجع به صحبت‌های شب گذشته در برنامه ۹۰ چیست؟ بیان کرد: من فقط یک چیز می‌گویم و آن هم این که خدا را شکر که بازیکنان ما هم‌دلی خود را از دست نداده‌اند و یک تیم بودن خود را حفظ کرده‌اند. این بزرگ‌ترین موهبتی است که ما داریم. همان‌طور که شما دیدید اگر در بازی با پارس جم توپ‌های‌مان گل می‌شد شرایط خیلی فرق می‌کرد. در نیمه دوم آن بازی از تلاش و فوتبال بازیکنان‌مان راضی بودیم.
خرمگاه درباره تقابل منصوریان و قلعه نویی گفت: ما از یک خانواده هستیم. بیرون از زمین استقلالی هستیم ولی در زمین شرایطی ایجاد می‌شود که کادرفنی دو تیم برای برد به میدان می روند.
او درپاسخ به سوالی درباره وضعیت مصدومان استقلال، اظهار کرد: ما ۷۰ درصد مصدومان‌مان از ناحیه دو قلو آسیب دیده هستند که این بر می‌گردد به وضعیت زمین ما. الان شرایط‌مان بهتر شده چون فقط در زمین شماره ۲ آزادی تمرین می‌کنیم. ما می‌توانیم از مجید حسینی استفاده کنیم. فکر نمی‌کنم ابراهیمی و شجاعیان این بازی بتوانند به ما کمک کنند ولی از بازی بعدی می‌توانند بازی کنند.
مربی استقلال درپاسخ به سوالی درباره قابلیت‌های مرتضی تبریزی، مهاجم ذوب آهن گفت: ذوب آهن تیم بسیار خوبی است. اگر توپ‌های ما در بازی‌های قبلی گل می‌شد الان این بحث‌ها را نمی‌کردیم. مطمئنم که می‌توانیم ذوب آهن را شکست دهیم چون توانایی بازیکنان‌مان را در تمرین دیده‌ایم و می‌دانیم فردا شرایط خوبی خواهیم داشت.
وی درباره گل نزنی تیمش گفت: ما باید اول مشکل تیرک حریف را حل کنیم. حداقل ۴ تا ۵ تیرک در بازی‌های قبلی زده‌ایم و امیدوارم بدشانسی‌های ما تمام شود و توپ‌های‌مان گل شود.
خرمگاه در پاسخ به این سوال که چرا استقلال ترکیب ثابت ندارد؟ عنوان کرد: وقتی در یک پست چهار بازیکن را از دست می‌دهید مجبور به تغییر می‌شوید. اول فصل چند هافبک خود را نداشتیم و مجبور شدیم از پست‌های دیگر بازیکنانی را به کار بگیریم. ما هم دوست نداریم جابه‌جایی زیاد داشته باشیم. ما به این کار مجبور هستیم. ما از اول فصل تا الان ۹ یا ۱۰ بازیکن مصدوم داشته‌ایم. برخی از این بازیکنان در بازی و برخی دیگر به خاطر زمین تمرین ما مصدوم شده‌اند. پارسال هم مشکل مصدومیت از ناحیه دوقلوی پا در استقلال داشتیم و با تحقیق متوجه شدیم که مشکل از زمین ماست.
او درباره احتمال حضور مهاجم عراقی به استقلال نیز گفت: من در این زمینه اطلاعی ندارم.
مربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا تیمش به دنبال زمین جدیدی است؟ گفت: به دنبال یک زمین جدید هستیم و صحبت‌هایی در این زمینه داشته‌ایم.
خرمگاه به عنوان حرف پایانی گفت: از ۱۸ سالگی با منصوریان زندگی می‌کنم. منصوریان در این مدت هیچ‌گاه دروغ نگفته است. او دوست و رفیق و بازیکنش را به خاطر جایگاهش نمی‌دهد. امیدوارم هر اتفاقی که برای استقلال می‌افتد خیر باشد.
14
کد مطلب: 111616