شکایت مایکون از هم‌تیمی سابقش در اینتر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۰
 
مایکون
 
مایکون
 
مدافع برزیلی سابق تیم فوتبال اینتر از هم‌تیمی پیشین خود که با اظهارات اخیرش اعتبار او را زیر سؤال برده است، شکایت می‌کند.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، روز گذشته (جمعه) برخی از رسانه‌های اروپایی به نقل از ایانیس زیکو، هافبک هجومی پیشین اینتر اخباری منتشر کردند که در آنها این بازیکن رومانیایی مدعی شده بود داگلاس مایکون، مدافع برزیلی سابق اینتر اغلب با حالتی غیرعادی به دلیل مصرف مشروبات الکلی در محل تمرینات نراتزوری حضور پیدا می‌کرد.
زیکو که هرگز حتی یک بازی هم برای اینتر انجام نداد و در تمام سه فصل قراردادش با این تیم (2004 تا 2007) به صورت قرضی به باشگاه‌های دیگر انتقال داده شد، گفت: در اینتر بازیکنی بود که تمام دوشنبه‌ها با حالت غیرعادی ناشی از مصرف مشروبات الکلی در تمرینات حضور پیدا می‌کرد. مورینیو برای حل این مشکل اعضای تیم را گرد هم جمع کرد و از آنها مشورت خواست. بعد از آن او تصمیم گرفت که تمرینات تیم در روزهای دوشنبه را از صبح به عصر موکول کند تا مایکون به حالت عادی برگردد.
مایکون اکنون به اظهارات جنجالی زیکو واکنش نشان داده و اعلام کرده است که از او شکایت خواهد کرد. او به سایت UOL Esporte برزیل گفت: من هرگز این بازیکن را نه دیده‌ام و نه چیزی‌ درباره‌اش شنیده‌ام. من در اینتر هرگز کنار او بازی نکرده‌ام و نمی‌دانم چرا چنین چیزهایی را گفته است. شاید هدفش این بوده که با گفتن این چیزها معروف و نامش در رسانه‌ها برده شود، اما قطعاً رخ دادن چنین اتفاقات خوشایند نیست.
مایکون ادامه داد: من هرگز با حالتی غیرعادی در تمرینات حضور پیدا نکرده‌ام و گرنه هرگز با اینتر هیچ جامی نمی‌بردم. اکنون هم در تدارک شکایت از این شخص هستم و بابت اطلاعات نادرستی که او به رسانه‌ها داده است طلب غرامت خواهم کرد تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.
14
کد مطلب: 111242