بیل بار دیگر توسط هواداران رئال «هو» شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۰
 
بیل
 
بیل
 
ستاره ولزی کهکشانی‌ها بار دیگر از سوی هواداران این تیم مورد انتقاد قرار گرفت.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، نشریه «آس» اسپانیا گزارش داد گرث بیل که روز گذشته (جمعه) در مراسم اسپانسر باشگاه رئال مادرید یعنی کمپانی تولید پوشاک ورزشی «آدیداس» در شهر مادرید حضور پیدا کرده بود، در این مراسم بار دیگر از سوی برخی هواداران رئال مادرید مورد انتقاد قرار گرفت. بر اساس این گزارش زمانی که ستاره ولزی کهکشانی‌ها در بخشی از این برنامه در حال صحبت کردن به زبان اسپانیایی بود، برخی از هواداران حاضر در محل او را هو کردند و با سوت‌های اعتراضی بار دیگر از او انتقاد کردند.

بال ولزی کهکشانی‌ها در پیروزی 3 بر صفر چهارشنبه شب رئال مادرید برابر آپوئل در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، پاس گل اول تیمش را به کریستیانو رونالدو داد و روی گل سرخیو راموس هم نقشی مؤثر داشت، اما هواداران رئال که بابت موقعیت‌های خوبی که او در جریان تساوی خانگی 2 - 2 برابر والنسیا در هفته دوم لالیگای اسپانیا از دست داد، همچنان عصبانی بودند و با سوت‌های اعتراضی از خجالت وی درآمدند.

این بازیکن 28 ساله که به شدت مورد توجه باشگاه منچستریونایتد است و ژوزه مورینیو هم علاقه‌اش نسبت به جذب وی را نشان داده، در صورت تداوم این انتقادها ممکن است در آینده‌ای نزدیک سانتیاگوبرنابئو را به مقصد اولدترافورد ترک کند. در کنار منچستریونایتد، تاتنهام هم وضعیت بیل را زیرنظر دارد.
14
کد مطلب: 111166