ایران بسیار خوب به بازی برگشت
اسپراو: همه چیز در دو دقیقه عوض شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۵
 
اسپراو
 
اسپراو
 
سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا گفت: در ست سوم در حالی که همه چیز خوب بود و آمریکا جلو بود، ناگهان لحظه‌ای تمرکزمان را از دست دادیم و ایران هم به خوبی از این فرصت استفاده کرد.
به گزارش ستاره ها به نقل از سایت فدراسیون والیبال، جان اسپراو بعد از شکست شاگردانش برابر ایران در نشست خبری مسابقات جام قهرمانان بزرگ اظهار داشت: همانطور که ایگور (کولاکوویچ) اشاره کرد، بازیکنان آمریکا در دو ست اول و دوم، والیبال فوق‌العاده‌ای به نمایش گذاشتند، مخصوصاً در عبور دادن توپ‌ها نمایش بی‌نقصی داشتند.
وی ادامه داد:  اگر نگاهی به بازی بیندازیم، می‌بینیم که همه چیز در عرض دو دقیقه عوض شد. در ست سوم در حالی که همه چیز خوب بود و آمریکا جلو بود، ناگهان لحظه‌ای تمرکزمان را از دست دادیم و ایران هم به خوبی از این فرصت استفاده کرد و اعتماد به نفس خود را به دست آورد و از آن به بعد بازی ایرانی‌ها به خصوص امیر غفور عالی شد.
سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا گفت: ایران از آن به بعد امتیاز به امتیاز پیش رفت. حالا باید به عقب برگردیم و ببینیم چه تغییراتی می‌توانستیم در تیم انجام دهیم. البته تغییراتی هم امروز در تیم به وجود آوردیم.
وی تاکید کرد: نمی‌توانم بگویم آمریکا بد بازی کرد، اما ایران بسیار خوب به بازی برگشت حتی در همان موقع هم حملات پس از دریافت تیم آمریکا باز هم بهتر و بیشتر از 70 درصد بود. فقط نمی‌توانستیم این تلاش‌ها را به امتیاز تبدیل کنیم.
اسپیرو با اشاره به داده‌های آماری مسابقه ایران و آمریکا گفت: ملی‌پوشان آمریکا بد ظاهر نشدند. همان موقع هم حملات آمریکا در سطح خوبی بود اما به خوبی دو ست اول نبود.
وی در پایان تاکید کرد: ایران واقعا خارق‌العاده بازی کرد و تیم آمریکا را تحت فشار گذاشت. همه تلاشمان را کردیم تا راهی پیدا کنیم و امتیاز بگیریم، اما نشد و در نهایت نتیجه را واگذار کردیم.
14
کد مطلب: 111126