نگرانی کهکشانی‌ها از سرد شدن روابط بیل با هم‌‌تیمی‌هایش
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۵
 
گرث بیل
 
گرث بیل
 
ستاره ولزی کهکشانی‌ها با هم‌‌تیمی‌هایش رابطه چندان گرمی ندارد و این موضوع رئیس باشگاه را نگران کرده است.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، به نظر می‌رسد که گرث بیل وارد یک انزاوی خود خواسته در رختکن رئال مادرید شده است. در واقع گزارش‌های اخیر از اردوی کهکشانی‌ها حاکی از آن است که بال ولزی رئال مادرید تمایل چندانی به مصاحبت با هم‌تیمی‌هایش نشان نمی‌دهد و این مسئله باعث نارضایتی و عصبانیت بازیکنان قدیمی تیم شده است.
طبق ادعای ادواردو ایندا، یکی از مفسران و کارشناسان زبده فوتبال اسپانیا، روابط سرد بیل با هم‌تیمی‌هایش و خودداری از برقراری رابطه با آنها موضوع نگران کننده برای مسئولان کادر فنی رئال مادرید بوده است که به رئیس باشگاه، فلورنتینو پرس هم انتقال داده شده است.

ایندا در این خصوص به نشریه چیرینگیتو گفت: بازیکنان باسابقه رئال مادرید از دست بیل عصبانی هستند چون او تمایلی برای ارتباط با هیچ بازیکنی نشان نمی‌دهد و تنها کسی که با او صحبت می‌کند لوکا مودریچ است که آنها هم به دلیل شناختی است که از او به واسطه دوران بازیگری‌شان در تاتنهام دارد. بازیکنان رئال مادرید فکر می‌کنند که بیل هیچ تلاشی برای برقراری ارتباط  با آنها انجام نمی‌دهد و از آنها فاصله می‌گیرد.
بیل در فصل جدید یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان رئال مادرید بوده است به خصوص در بازی اخیر این تیم برابر لوانته در لالیگا که چند موقعیت بسیار خوب را به هدر داد.
14
کد مطلب: 111092