پورموسوی: برخی با اعتراض خط می‌دهند تا به فولاد برگردند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۸
 
پورموسوی
 
پورموسوی
 
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اعتراضات فعلی نسبت به تیم، خط گرفته است و آن افراد برای این کار خود هزینه می‌کنند تا دوباره به مجموعه فولاد برگردند.
به گزارش ستاره ها؛ سید اکبر پورموسوی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص وضعیت این تیم پیش از مصاف با سپاهان، اظهارکرد: سه هفته بسیار مهم را در پیش داریم و امیدوارم با نتایجی که به دست می‌آوریم بتوانیم شکست در جام حذفی را جبران کنیم.
وی بیان کرد:‌ در حال حاضر ما و سپاهان در شرایط یکسانی قرار داریم و هر دو تیم از جام حذفی کنار رفته‌اند. همچنین سپاهان با توجه به خریدهایی که در آغاز فصل داشت، هنوز به شرایط ایده‌آل و شکل واقعی خود نرسیده است البته تیم ما از بازی سوم به بعد توانست نتایج هفته‌های اول و دوم را جبران کنیم و در حال حاضر با هفت امتیاز در جایگاه خوبی قرار داریم.
سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان گفت: من طی مصاحبه‌ای که روز گذشته داشتم، به خاطر این‌که سپاهان دو روز بیشتر نسبت به تیم ما برای بازی این هفته استراحت می‌کند، از فدراسیون گلایه داشتم و امیدوار بودم که جواب قانع‌کننده‌ای دریافت کنم و آن‌ها ما را از نگرانی خارج کنند. به هر حال با تمام انرژی و وجود به مصاف سپاهان خواهیم رفت.
وی در ادامه عنوان کرد:‌ در حالی‌که جام حذفی می‌توانست به ما کمک کند، متاسفانه با یک بازی کم‌تحرک بازنده شدیم، البته باید جام حذفی را فراموش کنیم و به لیگ برتر فکر کنیم. ما ایرادهایی را که در این دیدار داشتیم مدنظر داریم و با تمرین در تلاشیم که مشکلات را برطرف کنیم. به هر حال این‌که در اهواز و در حضور هواداران شکست خوردیم، شکل خوبی نداشت و امیدواریم با برد برابر سپاهان این شکست را جبران کنیم.
پورموسوی تاکید کرد: هواداران یادشان نرود که این فولاد تغییرات بسیاری داشته است و همه خوب می‌دانند تیمی که چنین تغییراتی داشته باشد برای هماهنگی به فرصت نیاز دارد ولی اکنون که نوبت ما شده است، همه این موضوع را فراموش می‌کنند، البته هواداران اصلی فولاد باهوش هستند و این موضوع را درک می‌کنند. به هر حال من مسئولیت تیم را پذیرفته‌ام و تلاش می‌کنم که تیم در ادامه نتایج خوبی کسب کند.
وی ادامه داد: این نکته را هم باید مدنظر داشت که در تمام این سال‌ها فولاد در جام حذفی موفق نبوده و حذف شده است ولی امسال آن تعداد خاص ناگهان یادشان افتاده که فولاد ضعف تاکتیکی دارد، هر چند آن‌هایی که فوتبالی‌ هستند بعد از دیدار ما برابر سیاه‌جامگان، از عملکرد فنی‌ خوب‌ ما تمجید کردند و حتی پس از این که برابر پیکان شکست خوردیم، جلالی گفت که تاکنون تیمش این‌قدر تحت فشار نبود. در حال حاضر هشت تیم از جام حذفی کنار رفتند اما این اعتراضات نسبت به تیم ما خط داده شده است و آن تعداد برای این کار خود هزینه می‌کنند تا دوباره به مجموعه فولاد برگردند.
سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان خاطرنشان‌کرد: من از همان روزی که با مسئولان باشگاه در خصوص یارگیری صحبت کردم، اشاره داشتم که به دو بازیکن دیگر نیاز داریم ولی شرایط به صورتی شد که نتوانستیم بازیکن جذب کنیم و در نهایت هم وارد مسابقات شدیم. ما به یک هافبک وسط و مهاجم نوک نیاز داریم و صد در صد در نیم‌فصل این بازیکنان جذب می‌شوند.
وی افزود: اکنون با یکی دو باخت ترس بر اندام برخی‌ افتاده است که چه خواهد شد و باید بگویم که جای نگرانی نیست، چرا که اگر بترسیم فقط از مسیر خارج می‌شویم. در حال حاضر باید با همین بازیکنان، مسابقات را پیش ببریم تا در نیم‌فصل بازیکن جذب کنیم. انتظار داریم مسئولان نیز در جذب بازیکنان مدنظر همکاری لازم را با ما داشته باشند.
14
کد مطلب: 110991