باید به پلی آف برسیم
بوفون: انتقاد از ما طبیعی است/ تیمی زخم خورده‌ایم که می‌‌خواهد جبران کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۸
 
بوفون
 
بوفون
 
کاپیتان تیم فوتبال یوونتوس انتقاداتی که از او و هم‌تیمی‌هایش بعد از باخت برابر اسپانیا صورت می‌گیرد را طبیعی دانست.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، جان لوئیجی بوفون می‌گوید اینکه تیمش بعد از باخت 3 بر صفر برابر اسپانیا در مرحله انتخابی جام جهانی در مظان اتهام قرار گرفته و انواع و اقسام انتقادات از آن صورت می‌گیرد، طبیعی است.
بعد از باخت آتزوری در مادرید، رسانه‌های ایتالیایی هجمه بزرگی علیه این تیم به راه انداختند و بوفون هم یکی از کسانی بود که به شدت مورد انتقاد واقع شد.
او درباره این انتقادات به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: این انتقادات طبیعی هستند. فکر می‌کنم که در 6،7 سال گذشته، اولین انتقادات زمانی صورت گرفت که سطح عملکرد من دچار افت شد. این طبیعی است. من باید در زمین بازی پاسخم را بدهم. بازی بعدی‌مان مقابل اسرائیل برای همه بازی مهمی است. ما باید جواز حضور در پلی‌آف را کسب کنیم. بعد از آن اتفاقی که در مادرید رخ داد را از یاد خواهیم برد.
بوفون ادامه داد: ما تیمی زخم خورده هستیم که مطابق میلش بازی نکرد. ما باید در بازی‌‌مان ثبات و هوشیاری نشان دهیم. می‌دانیم زمانی که بازی‌های مهمی داریم و در آنها عملکرد خوبی نداریم، به خصوص با این تیم ملی، در مظان اتهام قرار می‌گیریم و همه شروع به انتقاد از ما می‌کنند. گاهی اوقات هم البته در انتقادات افراط و غلو می‌شود اما برای ما که می‌دانیم اوضاع از چه قرار است، این وضعیت چیز جدیدی نیست. بعد از باخت 3 بر صفر، انتظار داشتیم که از ما انتقاد شود. می‌دانستیم که این‌طور می‌شود پس باید در زمین بازی جواب‌مان را بدهیم.
14
کد مطلب: 110413