حمله به عکاسان
رفتارهای احمقانه و نفرت انگیز «جاستین بیبر»
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۵
 
 
جاستین بیبر
 
جاستین بیبر، در حال حاضر یکی از مشهورترین و موفق ترین خواننده نوجوان آمریکایی-کانادایی در جهان است، اما در عین حال جزو منفورترین ها نیز می باشد، دلایلش هم حرکات و رفتارهای جنجال ‌برانگیزی است که بارها تیتر روزنامه‌ ها و سایت ‌های خبری جهان شده است.
به گزارش ستاره ها به نقل از برترین ها : جاستین بیبر، در حال حاضر یکی از مشهورترین و موفق ترین خواننده نوجوان آمریکایی-کانادایی در جهان است، اما در عین حال جزو منفورترین ها نیز می باشد، دلایلش هم حرکات و رفتارهای جنجال ‌برانگیزی است که بارها تیتر روزنامه‌ ها و سایت ‌های خبری جهان شده است. اگر شما هم دوست دارید بدانید که او چه رفتارهای زننده ای از خود نشان داده، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
 
 
معطل کردن طرفداران به مدت چند ساعت
 
برای یک نوجوان، مشهور بودن کار ساده ای نیست. نوجوانان همسن جاستین بیبر در حال خوشگذرانی و استراحت هستند اما او باید در این سن سخت تلاش کند تا بتواند دل طرفدارانش را به دست آورد یا که از تورهای جهانی اش سربلند بیرون آید. شاید همین فشارهاست که باعث شده او گاهی رفتاری آزاردهنده از خود نشان دهد.
 
 
در سال 2013، زمانی که جاستین بیبر در حال برگزاری تور جهانی خود در لندن بود، به مدت 2 ساعت تاخیر داشت. هنگامی که طرفدارانش با شور و شوق برای دیدار او بلیط خریده و منتظر حضورش در کنسرت بودند، او در پشت سن مشغول بازی ویدیویی مورد علاقه اش بود. او حتی چند ماه بعد هم در کنسرتی در دبی با 2 ساعت تاخیر به روی سن ظاهر شد.
 
 زننده ترین رفتارهای جاستین بیبر
 
 
از آنجا که بیشتر موفقیت او به خاطر کنسرت هایش است، بد نیست که او احترام بیشتری به هوادارانش بگذارد.
 
 
 
حمله او به عکاسان
 
در مارس 2013 بود که جاستین بیبر در هتلی در لندن به عکاسی که در بیرون از هتل از او عکس می گرفت، حمله کرد. البته این رفتار او به همین یک بار ختم نشد. به عنوان مثال او یک بار هم در سال 2014 در پاریس، زمانی که از رستورانی بیرون می آمد، به سمت عکاسی دیگر هجوم برد. اگر چه رفتار خبرنگاران، یعنی تجاوز به حریم خصوصی دیگران، هیچ توجیهی ندارد اما جاستین بیبر به عنوان یک ستاره جهانی نباید در این شرایط چنین عکس العمل خشونت باری از خود نشان دهد.
 
 زننده ترین رفتارهای جاستین بیبر
 
 
 
رها کردن حیوان خانگی در فرودگاه
 
 
از فردی که مجبور است مدام در مسافرت باشد یا این که زمان زیادی را به تنهایی در استودیو بگذرانید، داشتن یک حیوان خانگی به عنوان همدم، بعید نیست. شاید به همین دلیل است که جاستین بیبر یک میمون را انتخاب کرده بود. اما گویا هنگام خرید آن، به فکر نگهداری اش نبود. 
 
 
در سال 2013، زمانی که او می خواست به همراه حیوان خانگی اش به آلمان برود، توسط نیروهای امنیت فرودگاه متوقف شد و از آنجا که مدارک لازم را برای اثبات حرف هایش در مورد آن حیوان نداشت، نتوانست آن را با خود ببرد. در آن شرایط به جای این که به صورت قانونی وارد عمل شود، ترجیح داد تا میمون اش را رها کند. در واقع او هیچ سند و مدرکی را که قادر به پس گرفتن این حیوان باشد نداشت، در نتیجه آن حیوان رسما متعلق به اموال ملی دولت آلمان شد که عصبانیت بسیاری از هوادارانش را برانگیخت.
 
 زننده ترین رفتارهای جاستین بیبر
 
 
 
نقاشی دیواری او در برزیل
 
 
در این که جاستین بیبر پسری با استعداد است، شکی نیست. او علاوه بر خوانندگی، هنرهای دیگری مانند نوازندگی، نقاشی دیواری و... هم دارد اما گویا اینهمه هنر برای او دردسرساز شده است. در سال 2013 در برزیل، جاستین با یک اسپری رنگ، روی دیوار سفید هتل «Nacional»، که جزو میراث حفاظت شده بود، نقاشی کرد و پس از آن هم سریع از آنجا خارج شد طوری که حتی نیروهای امنیتی وقت نکردند  او را بابت این رفتارش جریمه کنند. مطمئنا اگر او برای شهر و میراث فرهنگی اش ارزش و احترام قائل بود، هیچوقت این کار را نمی کرد.
 
 زننده ترین رفتارهای جاستین بیبر
 
 
 
پرتاب کردن تخم مرغ به خانه همسایه
 
 
متاسفانه جاستین بیبر اکثر اوقات با همسایه هایش دچار مشکل می شود. به عنوان مثال در سال 2014 او به دلیل پارتی های شبانه ای که می گرفت یا تند رفتن و گاز دادن با ماشین اش در نیمه های شب با همسایه اش درگیر شد. او حتی در جواب همسایه اش که از او می خواست کمی آرام تر باشد، تخم مرغ های زیادی را به طرف اش پرتاب کرد. در نهایت این رفتار زشت او 80000 دلار برایش جریمه برداشت.
 
 زننده ترین رفتارهای جاستین بیبر
 
 
 
مصرف مشروبات الکی
 
 
جاستین بیبر به دلیل مصرف مشروبات الکی گاهی رفتارهای عجیب و زننده ای از خود نشان می دهد که به مراتب برایش دردساز شد. به عنوان مثال او یک بار در فلوریدا با لامبورگینی اش در حال مسابقه با ماشین دیگری بود که توسط پلیس متوقف شد. ماموران نیز پس از انجام تست، متوجه مصرف او شدند. همین موضوع پای او را به دادگاه و جریمه های نقدی باز کرد.
 
 زننده ترین رفتارهای جاستین بیبر
 
 
 
پایین آمدن او از سن هنگام اجرای کنسرت اش 
 
 
طرفداران جاستین بیبر برای دیدن او هر کاری می کنند. آنها برای این که چند ساعت او را از نزدیک ببینند، پول زیادی می پردازند اما جاستین قدرشان را نمی داند. در ماه اکتبر 2016 جاستین در کنسرت منچسترش، ناگهان در وسط اجرا به پایین سن آمد و اجرایش را متوقف کرد.
 
او بعدها در نامه ای خطاب به طرفدارانش نوشت: «من آن لحظه عصبی بودم چون که تماشاگران حتی هنگامی که من شروع به خواندن کردم هم ساکت نشدند. آنها مدام جیغ می زدند و این مرا عصبی کرد. من حتی از آنها خواستم که وقتی شروع به خواندن کردم آرام بگیرند اما حرف من هیچ تاثیری روی شان نداشت، به همین دلیل من هم میکروفون را به زمین انداختم و اعلام کردم که دیگر به اجرایم ادامه نمی دهم.»
 
 زننده ترین رفتارهای جاستین بیبر
 
 
 
مشت زدن به صورت یکی از طرفدارانش
 
 
درست است که همه ستاره ها گاهی از دست هواداران شان به ستوه می آیند اما جاستین بیبر نه تنها در مقابل آنها سکوت نمی کند بلکه عکس العمل های بدی هم نشان می دهد.  در نوامبر 2016، او در یکی از کنسرت هایش در بارسلونا یکی از طرفدارانش را کتک زد.
 
این در حالی بود که بیبر سوار ماشین اش بود اما فردی به ماشین اش چسبیده و رهایش نمی کرد. جاستین هم زمانی که شیشه ماشین را پایین کشید تا برای هوادارانش دست تکان دهد، مشتی را حواله صورت آن فرد کرد. مطمئنا رفتار آن هوادار آزاردهنده بود اما جاستین بیبر هم نباید عکس العملی خشونت آمیز را آن هم در مقابل دیگران، از خود نشان می داد.
  
زننده ترین رفتارهای جاستین بیبر
14
کد مطلب: 108868