اوبامیانگ: دوست داشتم به میلان برگردم اما چه کنم که مسئولان این باشگاه خواب هستند!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۵
 
اوبامیانگ
 
اوبامیانگ
 
مهاجم گابنی تیم فوتبال بورسیا دورتموند اعتراف کرد که احتمال پیوستنش به روسونری در پنجره نقل و انتقالات تابستان امسال وجود داشته است.
به گزارش ستاره ها به نقل از  خبرگزاری تسنیم، پیره امریک اوبامیانگ در یک جلسه اینترنتی با هواداران میلان به آنها گفت که دوست داشته به روسونری ملحق شود اما مسئولان این باشگاه خودشان نخواستند برای جذب او تلاش کنند.
اوبامیانگ جزو بازیکنان پرورش یافته آکادمی باشگاه میلان است که این باشگاه را با رقمی ناچیز ترک کرد و راهی آلمان شد، جایی که با بورسیا دورتموند افتخارات فراوانی کسب کرد. در پایان فصل گذشته اما او اعلام کرد که می‌خواهد از دورتموند جدا شود و چند تیم از جمله میلان برای خرید او ابراز تمایل کردند که البته رقم درخواستی بالای دورتموندی‌ها همه مشتریان مهاجم گابنی آنها را منصرف کرد. اوبامیانگ اما در هموارنشدن راه بازگشت به میلان، مسئولان این باشگاه را مقصر می‌داند.
او در صفحه اینستاگرام خود در پاسخ  به آن دسته از هوادارانی که از او پرسیدند چرا به میلان برنمی‌گردد، نوشت: دوست داشتم به میلان برگردم اما وقتی که آنها (مسئولان باشگاه) خواب هستند، چه کاری از دست من برمی‌آید؟
اوبامیانگ حتی به نوعی اعتراف کرد که برای پوشیدن شماره‌‌ای خاص در میلان رؤیاپردازی کرده است و به سبک گوینده ورزشگاه سن‌سیرو، نوشت: «و با شماره 7 ...»
با وجود اینکه هنوز بیش از دو هفته تا پایان پنجره نقل و انتقالات تابستانی باقی مانده است، به نظر نمی‌رسد که میلان شانس زیادی برای خرید اوبامیانگ داشته باشد، ضمن اینکه خود او اخیراً در یکی از مصاحبه‌هایش اعلام کرد که در دورتموند ماندنی است. با این شرایط به نظر می‌رسد که میلان باید به سراغ دو گزینه دیگرش یعنی آندره‌آ بلوتی از تورینو که البته روی او هم 100 میلیون یورو قیمت گذاشته شده است و نیکلا کالینیچ از فیورنتینا برود.
14
کد مطلب: 108379