گواردیولا: باید از نظر هجومی قوی‌تر شویم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۵
 
پپ گواردیولا
 
پپ گواردیولا
 
سرمربی منچسترسیتی با وجود برد تیمش، خواستار بهتر شدن عملکرد این تیم شد.
به‌ گزارش ‌ستاره ها ‌به نقل ازایسنا، منچسترسیتی دیشب (شنبه) در ادامه هفته‌ نخست لیگ برتر انگلیس به مصاف تیم تازه صعود کرده برایتون رفت و موفق شد با دو گل این تیم را شکست دهد تا سه امتیاز هفته‌ نخست را به جیب بزند.
به نقل از ساکرنت، پپ گواردیولا بعد از پایان مسابقه، گفت‌: قبل از این که سرخیو بتواند گل اول را به ثمر برساند شانس‌های زیادی برای گلزنی خلق کردیم ولی نتوانستیم از این شانس‌ها بهره‌ای بگیریم چون تیم حریف با ۱۰ بازیکن مشغول دفاع کردن بود. در این طور بازی‌ها زدن گل نخست از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بعد از این که آگوئرو توانست گلزنی کند کار ما تا حد زیادی راحت شد و خوشبختانه به گل دوم هم دست یافتیم تا با پیروزی زمین بازی را ترک کنیم. برایتون تیم قابل احترامی است که با تمام داشته‌هایش جنگید و امیدوار بود که از ما در این بازی امتیاز بگیرد.
سرمربی اسپانیایی ادامه‌ داد: خوشبختانه تیمم به ثبات خوبی دست پیدا کرده ولی باز هم باید بهتر از این شویم. از بازیکنانم خواسته‌ام که در فاز هجومی فوتبال بهتری را به نمایش بگذارند تا در بازی‌های بعدی این طور به مشکل بر نخوریم. متاسفانه در این بازی خیلی آرام حمله می‌کردیم در حالی که باید جور دیگر در زمین رفتار می‌کردیم. امسال کار سختی را پیش رو داریم چون باید با تیم‌های با کیفیت بازی کنیم و نیاز است که کیفیت تیمی ما نیز به مراتب بهتر از این شود.
14
کد مطلب: 108341