زیدان ۳ سال دیگر روی نیمکت رئال مادرید می‌‌ماند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۴
 
زیدان
 
زیدان
 
سرمربی فرانسوی رئال مادرید با افزایش حقوق و پاداش‌هایش، قرارداد فعلی‌اش با کهکشانی‌ها را تمدید می‌کند.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم ، منابع نزدیک به باشگاه رئال مادرید اعلام کرده‌اند که زین‌الدین زیدان در شرف عقد قراردادی جدید قرار دارد که او را برای سه فصل دیگر در سانتیاگو برنابئو نگه می‌دارد.
به نقل از آس، تنها چند روز پس از اعلام اینکه ایسکو قراردادش را با رئال مادرید تمدید خواهد کرد، حالا مشخص شده است که سرمربی فرانسوی تیم هم توانسته نظر هیئت مدیره باشگاه را جلب کند که این اتفاق با توجه به افتخاراتی که او در یک و نیم فصل حضورش در رئال مادرید کسب کرده، چندان غیر منتظره نیست.
زیزو از اواسط فصل 16-2015 به دنبال اخراج رافائل بنیتس، هدایت رئال مادرید را برعهده گرفت و در پایان همان فصل با کهکشانی‌ها لیگ قهرمانان را فتح کرد. فصل دوم مربیگری زیدان در رئال اما درخشان‌تر از فصل اول بود چرا که او نه تنها قهرمان لالیگا بلکه به اولین مربی از زمان آریگو ساکی (میلان دهه 90) تبدیل شد که دو فصل پیاپی قهرمان مهمترین تورنمنت باشگاهی‌ قاره اروپا می‌شود.
به نوشته آس، حقوق زیدان از 4.35 میلیون یورو در سال فعلی به حدود 8 میلیون یورو افزایش پیدا می‌کند و علاوه بر آن در صورت کسب جام دو برابر چیزی که به بازیکنان پرداخت می‌شود، به او پاداش تعلق می‌گیرد.
زیدان در 20 ماه مربیگری‌اش در رئال مادرید دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، دو قهرمانی در سوپرجام اروپا، یک قهرمانی در لالیگا و یک قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان کسب کرده و در رده چهارم موفق‌ترین سرمربیان تاریخ باشگاه قرار گرفته است.
زیدان با امضای قرارداد جدیدش تا سال 2020 به کهکشانی‌ها متعهد خواهد شد. قرارداد فعلی او تا پایان فصل 18-2017 اعتبار دارد.
14
کد مطلب: 108245