تولدی برای مهرانه مهین‌ترابی در موزه هنرهای دینی امام علی (ع)
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۵
 
«تولد ماه» به مناسبت زادروز مهرانه مهین‌ترابی، بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار می‌شود.
به گزارش ستاره ها به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ بیست و پنجمین «تولد ماه» به مناسبت زادروز مهرانه مهین‌ترابی، بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون جمعه ۲۰ مرداد ماه ساعت ۱۷:۳۰ با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه‌مندان در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار می‌شود.
مهین‌ترابی سال ۱۳۳۶ در کرج به دنیا آمد و دانش‌آموخته بازیگری و کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. او بازیگری را در سال ۱۳۵۶ با بازی در تئاتر «تله» آغاز کرد و سال ۱۳۶۵ با فیلم «گل‌بهار» به سینما آمد.
سال ۱۳۷۰ با بازی در مجموعه تلویزیونی «مش خیرالله صندوقچه اسرار» به تلویزیون راه یافت و با نقش‌آفرینی در دو مجموعه «همسران» و «خانه سبز» به اوج محبوبیت رسید.
زمانه، در مسیر زاینده‌رود، همه بچه‌های من، صاحبدلان، نرگس، یادداشت‌های کودکی و قطار ابدی تعدادی از مجموعه‌هایی هستند که مهرانه مهین‌ترابی در آنها حضور داشته است.
علاقه‌مندان برای حضور در بیست و پنجمین تولد ماه می‌توانند به موزه هنرهای دینی امام علی (ع) واقع در خیابان ولی‌عصر (عج)، خیابان اسفندیار مراجعه کنند.
14
کد مطلب: 108141