هو کردن او ناعادلانه بود
یوسین بولت: گاتلین شایستگی طلای ۱۰۰ متر را داشت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۲
 
یوسین بولت
 
یوسین بولت
 
یوسین بولت بعد از هو شدن جاستین گاتلین در مراسم اهدای مدال دوی ۱۰۰ متر اعلام کرد که رفتار تماشاگران با گاتلین عادلانه نبود و او شایستگی دریافت مدال طلا را داشت.
به‌ گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، یوسین بولت که در فینال دوی ۱۰۰ متر مسابقات قهرمانی جهان مغلوب جاستین گاتلین آمریکایی شد، از حرکت تماشاگران در مراسم اهدای مدال دوی ۱۰۰ متر (هو کردن گاتلین) انتقاد کرد و آن را ناعادلانه دانست.
‌به نقل از یورو اسپورت، جاستین گاتلین به دلیل این که پیش از این دوپینگ داشته است، چهره محبوبی در بین تماشاگران دوومیدانی نیست.
یوسین بولت درباره گاتلین، گفت‌: من به عنوان یک رقیب همیشه به او احترام گذاشته‌ام. او یکی از بهترین‌ها است. به نظر من او شایستگی‌اش را داشت. او سخت کار کرد تا دوباره به مسابقات بازگردد. او بسیار خوب عمل می‌کنند. من به او به چشم دیگر رقیبانم نگاه می‌کنم.
یوسین بولت درباره تصمیم خود برای شرکت کردن در مسابقات قهرمانی جهان امسال نیز، گفت‌: پشیمان نیستم. این جا آمدم و تلاش کردم، پیروزی، باخت یا مساوی فرقی نمی‌کند. من این کار را برای هوادارانم انجام دادم. آنها می‌خواستند که من یک فصل دیگر هم مسابقه دهم. هیچ کس از باخت خوشحال نمی‌شود اما این باخت تغییری در کارنامه من ایجاد نمی‌کند. ممکن بود در دوی ۲۰۰ متر بدتر از ۱۰۰ متر باشم. زیاد برای ۲۰۰ متر آماده نبودم که در آن شرکت کنم. این فصل، سختی زیادی داشت. من دوستم را در یک تصادف از دست دادم و این خیلی سخت بود. وقتی سن بالاتر می‌رود، ریکاوری بعد از آسیب‌دیدگی‌ سخت‌تر می‌شود. زمان آن رسیده است که خداحافظی کنم. دوست دارم یک زندگی عادی داشته باشم. از خواب بیدار شوم و بدانم که تمرین ندارم و هر کاری که دوست دارم، می‌توانم انجام دهم.
14
کد مطلب: 107905