ثابت کرده‌ام که یکی از بزرگترین ورزشکاران جهان هستم
بولت: گاتلین دونده برتر میدان بود/ خیلی به خودم فشار آوردم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۲
 
 
بولت
 
دونده مطرح جامائیکایی از عملکرد دونده آمریکایی در مسابقه دوی ۱۰۰ متر قهرمانی جهان در لندن تمجید کرد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، اوسین بولت که بامداد امروز (یکشنبه به وقت تهران) در رقابت دوی 100 متر قهرمانی جهان در لندن در حضور 56 هزار تماشاگر در آخرین رقابت دوران حرفه‌ای خود در این ماده، پس از جاستین گاتلین آمریکایی و کریستین کولمن آمریکایی به عنوان سومی رسید و به مدال برنز بسنده کرد، شنبه هفته آینده با شرکت در دوی 4 در 100 متر آخرین رقابت دوران حرفه‌ای خود را انجام خواهد داد و بازنشسته می‌شود.
بولت پس از ناکامی در کسب مدال طلای این مسابقات گفت: پیش از این به دنیا ثابت کرده‌ام که من یکی از بزرگترین ورزشکاران جهان هستم. فکر نمی‌کنم این مسابقه چیزی را تغییر بدهد. من کار خودم را به عنوان یک ورزشکار انجام دادم و این رشته ورزشی را به اوج رساندم و نشان دادم که دوومیدانی در حال بهتر شدن است. نمی‌توانم ناامید شوم. من بهترین عملکردم را به نمایش گذاشتم و سخت است که بخواهم پس از انرژی‌ای که هواداران به من دادند، ناراحت باشم. آنها پس از پایان مسابقه ماندند و مرا تشویق کردند.
وی در ادامه اظهار داشت: پس از پایان این رقابت به گاتلین تبریک گفتم. او در طول سال‌های اخیر سخت کوشید و امشب او مرد برتر میدان بود. در این مسابقه خیلی به خودم فشار آوردم و سعی کردم استارت خوبی بزنم، چون می‌دانستم در غیر اینصورت ممکن است به دردسر بیفتم. در همان ابتدا کمی عقب افتادم و سعی کردم در ادامه فاصله را جبران کنم، اما در نهایت تلاش من برای جبران فاصله‌‌ام با گاتلین و کولمن کافی نبود.
14
کد مطلب: 107723