نگران وضعیت تیمم هستم
آنچلوتی: بازیکن جدیدی به تیم ما ملحق نخواهد شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۵
 
آنچلوتی
 
آنچلوتی
 
سرمربی آلمانی تیم فوتبال بایرن مونیخ اعلام کرد که باواریایی‌ها در پنجره نقل و انتقالات تابستان امسال بازیکن دیگری را به خدمت نخواهند گرفت.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، با وجود ضعیف‌ ظاهر شدن بایرن مونیخ در اکثر بازی‌های دوستانه‌اش در اردوی تابستانی امسال و ابراز نگرانی سرمربی این تیم از وضعیت تیمش، باواریایی‌ها تابستان امسال بازیکنی جدید به خدمت نخواهند گرفت.
بایرن مونیخ شب گذشته (سه‌شنبه) در بازی دوستانه‌اش برابر لیورپول در جام آئودی با نتیجه 3 بر صفر تن به شکست داد که این چهارمین شکستش در اردوی تابستانی‌ پس از باخت برابر تیم‌های آرسنال، میلان و اینتر بود.
آنچلوتی پس از بازی بازی اعتراف کرد که از وضعیت تیمش نگران است. او گفت: قطعاً من نگران وضعیت تیم‌مان هستم. این‌ها بازی‌های سختی هستند اما ما می‌دانستیم که در حال حاضر در بهترین شرایط ممکن قرار نداریم. این طبیعی است. ما دو روز پیش از چین برگشته‌ایم. مطمئناً از شنبه هفته آینده ما وضعیت بهتری خواهیم داشت. من همچنین باید بگویم که تیم ما نیاز دارد، رویکرد و شرایط روانی‌اش را تغییر دهد. لیورپول واقعاً در ضدحملات خوب بازی می‌کرد اما تیم ما هم تعادل لازم را نداشت. ما هم از نظر دفاعی هم از نظر هجومی خوب کار کردیم اما موقعیت‌‌های گلزنی زیادی نداشتیم.
بایرن مونیخ در 5 بازی دوستانه‌اش 12 گل خورده است و این موضوع باعث نگراتی کارلتو شده است. او ادامه داد: ما بیش از اندازه داریم گل می‌‌خوریم.  اکثر گل‌هایی که در بازی‌های‌مان خورده‌ایم در ضد حملات بوده‌اند. مشکل تیم ما کاملاً مشخص است، نداشتن توازن کافی. معمولاً ما بسیاری از حملات‌مان را با مدافع‌مان کناری‌مان انجام می‌دهیم اما در  پست‌های میانی با پوشش بهتری داشته باشیم.
کارلتو سپس به مصدومیت سه بازیکن تیمش، تیاگو آلکانتارا‌، داوید آلابا و خامس رودریگس اشاره داشت و گفت: تیاگو و آلابا صدمه دیده‌اند اما مصدومیت‌شان جدی نیست. خامس هم دچار مصدومت عضلانی شده و باید دید وضعیتش چگونه خواهد شد. با تمام این‌ها تمرکز ما روی بازی 18 آگوست (27 مرداد) برابر دورتموند در سوپرجام است.
با وجود ثبت باختی دیگر در کارنامه بایرن مونیخ، آنچلوتی اعلام کرد که تیمش نیازی به جذب بازیکنی جدید در بازار نقل و انتقالات تابستانی ندارد. او عنوان کرد: خرید دیگری در کار نخواهد بود. من واقعاً از بازیکنانم راضی‌ام.
14
کد مطلب: 107663