گواردیولا ۳ بازیکن منچسترسیتی را در فهرست بازیکنان مازاد قرار داد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۵
 
گواردیولا
 
گواردیولا
 
سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال منچسترسیتی اعلام کرد که به سه بازیکنش نیازی ندارد و آنها می‌توانند آبی‌پوشان شهر منچستر را ترک کنند.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، بعد از مطمئن شدن از جذب بازیکنان مورد نظرش در پنجره نقل و انتقالات، پپ گواردیولا حالا پروژه فروش بازیکنان مازاد منچسترسیتی را آغاز کرده است.
او که تابستان امسال بازیکنان مانند مندی، واکر، برناردو سیلوا، ادرسون، داگلاس لوئیز و دانیلو را مجموعاً‌ به ارزش 240.5 میلیون یورو به خدمت گرفته است، حالا قصد دارد بخشی از هزینه‌ جذب این بازیکنان را با فروش سه بازیکنش زنده کند.
گواردیولا گفت: سمیر نصری (بال فرانسوی تیم) شرایطش را می‌داند. ما در میانه میدان بازیکنان زیادی داریم و این نگاهی است که ما به وضعیت موجود داریم. در مورد الیاکیم مانگالا هم شرایط مشابه است. او باید بعد از مشورت با مدیران برنامه‌اش تصمیم خود را بگیرد. ما تا زمانی که آنها اینجا باشند هوای‌شان را خواهیم داشت.
کلچی ایهاناچو، مهاجمی که شایعه پیوستن‌اش به لسترسیتی شنیده می‌شود، سومین بازیکنی است که در لیست بازیکنان مازاد سرمربی سابق بایرن مونیخ قرار گرفته است.
او اظهار داشت: من فکر می‌کنم که کلچی ما را برای پیوستن به لسترسیتی ترک می‌کند اما اگر این اتفاق رخ ندهد او در کنار ما خواهد ماند.
منچسترسیتی برای موازنه کردن دخل و خرجش طبق قانون بازی جوانمردانه مالی باید از فروش بازیکنان مازاد خود درآمد کسب کند و این در حالیست که این تیم تا الان از فروش بازیکنانی مانند اونال، موی، نولیتو، کولاروف، سوبرینو و جو هارت تنها 41.4 میلیون یورو درآمد داشته است.
14
کد مطلب: 107474