چشم مربیان از بازی با العین امارات ترسیده بود
عبداللهی: کمیته تیم‌های ملی از استقلال شکایت کرده، ما هم دلایل‌مان را توضیح دادیم/ حسن‌زاده و عبداللهی پخته شده‌اند!
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۱
 
نصرالله عبداللهی
 
نصرالله عبداللهی
 
سرپرست تیم استقلال گفت: کمیته تیم‌های ملی از باشگاه استقلال به‌دلیل عدم‌حضور بازیکنان در اردوی تیم امید شکایت کرده بود و ما هم امروز در کمیته انضباطی دلایل خودمان را ارائه دادیم.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ نصرالله عبداللهی ، درباره جلسه با اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: مشکل زیاد حادی نیست که حل نشود. مسئولان کمیته انضباطی به نامه‌های باشگاه استقلال توجه نکرده بودند. ما گفته بودیم حاضریم دو بازیکن خودمان را بدهیم و تنها مدافعان را می‌خواهیم. در بازی با العین امارات با وجود اینکه مصدومان زیادی داشتیم، امید نورافکن را در اختیار تیم جوانان قرار دادیم.
وی افزود: این بار هم بازیکنان مصدوم زیادی داشتیم، پادوانی و مگویان مصدوم هستند و ITC پژمان منتظری هم هنوز صادر نشده است. هر لحظه ممکن بود دربی در آلمان برگزار شود و نمی‌توانستیم بدون دفاع به میدان برویم. کادر فنی هم حق داشت که سیدمجید حسینی و امید نورافکن را در اختیار داشته باشد، چرا که عواقب بازی با العین را دیده بودند.
سرپرست تیم استقلال خاطرنشان کرد: حسن‌زاده و عبداللهی (رئیس و عضو کمیته انضباطی) افراد منطقی هستند و در این سال‌هایی که کار کرده‌اند، پخته شده‌اند! مطمئن هستیم که رأی منطقی خواهند داد. کمیته تیم‌های ملی از باشگاه استقلال شکایت کرده و ما هم امروز دلایل خودمان را ارائه دادیم. چشم مربیان ما به‌خاطر بازی با العین ترسیده بود و به‌خاطر همین اعلام کردند که حاضرند تنها دو بازیکن‌شان را به تیم امید بدهند. آیا بدون دفاع می‌توانستیم بازی کنیم؟
عبداللهی در خصوص اینکه هاشم بیک‌زاده هم به‌مانند آندرانیک تیموریان و کاوه رضایی قصد دارد برای گرفتن طلبش از طریق AFC‌ اقدام کند، گفت: وکیل حقوقی ما پیگیر این موضوع بوده و بهتر است وارد جزییات نشویم.
سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص وضعیت خروج نام هرایر مگویان از لیست گفت: کادر فنی در این زمینه تصمیم‌گیری خواهد کرد.
14
کد مطلب: 107074