غلامرضا محمدی : کار سختی برای قهرمانی در آسیا داریم/ در برخی امور فنی خیلی عقبیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۳
 
غلامرضا محمدی
 
غلامرضا محمدی
 
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران با تاکید بر این که هدفی جز قهرمانی در آسیا نداریم، گفت: برای رسیدن به این هدف کار بسیار سختی پیش رو داریم چرا که در برخی از امور فنی بسیار عقب هستیم.
به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا؛ غلامرضا محمدی ، درباره آخرین وضعیت تیم‌ ‌ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران در آستانه حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا، اظهار کرد: ابتدا این را بگویم که کار در رده نوجوانان برای من و همکارانم بسیار لذت بخش است و همه ما بدون هیچ گونه چشم داشتی با جان و دل در خدمت این آینده سازان کشتی ایران هستیم و تمامی تجربیاتمان را در اختیارشان می گذاریم تا به موفقیت برسند و برای کشورمان افتخار آفرین شوند.
سرمربی تیم‌ ‌ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران با اشاره به برگزاری اردوهای مختلف این تیم برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا، خاطر نشان کرد: بعد از مسابقات بین‌المللی جام یادگار امام (ره) ما تنها این فرصت را داشتیم که یک اردوی تدارکاتی برگزار کنیم. قبل از آن نیز چهار اردوی 10 روزه طی پنج، شش ماه گذشته برگزار کردیم و در این مدت سعی کردیم نقاط ضعف نفراتمان را  که کم هم نبود، بر طرف کنیم.  این را بگویم به لحاظ فنی در بعضی امور  بسیار عقب هستیم و نیاز به زمان داریم تا این نقاط ضعف را بر طرف کنیم. موفقیت نیاز به ابزار و امکاناتی دارد که با فراهم شدن آن می‌توانیم بهترین تیم را تشکیل دهیم  که این امر نیازمند فرصت کافی است.
وی با تاکید بر این که فدراسیون کشتی تا حد توان از تیم‌ ‌ملی نوجوانان حمایت  کرده است، گفت‌: رقابت‌های بین‌المللی جام یادگار امام (ره) از سطح بسیار خوبی برخوردار بود و یک محک جدی برای نفرات تیم‌ ‌ملی پیش از رقابت‌های قهرمانی آسیا محسوب می‌شد  که توانست هر چه‌ بیشتر به کادرفنی تیم‌ ‌ملی برای شناخت نقاط ضعف ملی‌پوشان کمک کند. ما ناامید نیستیم و ان‌شاء‌الله کشتی‌گیران تیم‌ ‌ملی بتوانند بهترین نتایج را کسب کنند.
محمدی درباره احتمال قهرمانی ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا، گفت‌: سال گذشته این تیم در سکوی سوم آسیا ایستاد، از چند ماه پیش که من هدایت تیم را بر عهده گرفتم به همراه همکارانم تمام تلاشمان را به کار گرفتیم تا بهترین‌ها را انتخاب کنیم و تمریناتمان را مطابق با شرایط کشتی‌گیران جلو ببریم. بدون شک هدف ما قهرمانی در آسیا است، چرا که من هر کجا چه در رده باشگاهی و چه در رده ملی بوده ام هدفی جز قهرمانی نداشتم، اما باید این نکته را خاطر نشان کنم نباید در رده نوجوانان نگاه نتیجه‌گرا داشته باشیم، چرا که افت و خیز در این رده بسیار زیاد است و نمی‌توان نتایج را پیش‌بینی کرد، اما شرایط کشتی‌گیران به لحاظ روحی و  جسمی خوب است و به دنبال بهترین نتیجه‌ خواهیم بود.
سرمربی سابق تیم‌ ‌ملی  کشتی آزاد بزرگسالان ایران در پاسخ به این سوال که قصد دارد تا چه زمانی در رده‌های پایه کار کند، گفت‌: معتقدم وقتی که انسان یک مسئولیت را قبول می‌کند باید با تمام وجود کار کند تا به موفقیت برسد. نه این که بخواهد مسئولیتی را قبول کند و فکرش جای دیگری باشد. من و همه همکارانم در تیم کشتی آزاد نوجوانان ایران تا زمانی که هستیم با جان دل کار خواهیم کرد و هر آن چه را که یاد گرفته‌ایم در اختیار نوجوانان قرار می‌دهیم. هر کجا و هر زمان که کشتی ایران به من نیاز داشته باشد، آماده هستم تا با جان و دل خدمت کنم.
14
کد مطلب: 106496