تمجید ستاره برزیلی از بازی میلاد محمدی و یارانش
رونالدینیو: برای بازی در روسیه بیش از حد پیر هستم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶
 
 
رونالدینیو
 
ستاره مشهور برزیلی پس از تماشای دیدار تیم‌های احمد گروژنی و آمکار گفت: برای بازی کردن در لیگ برتر فوتبال روسیه بسیار پیر هستم.
به گزارش ستاره ها به نقل از  خبرگزاری تسنیم،، رونالدینیو به دعوت رمضان قدیروف، رئیس‌جمهوری چچن به شهر گروژنی رفت تا شاهد مراسم افتتاحیه اولین بازی تیم فوتبال احمد گروژنی در فصل جدید لیگ برتر روسیه برابر آمکار باشد. دیداری که بامداد امروز (شنبه) با پیروزی یک بر صفر تیم احمد گروژنی پایان یافت و میلاد محمدی، ملی‌پوش ایرانی نمایش درخشانی در خط دفاعی این تیم داشت.
به نقل از اسپورت روسیه، رونالدینیو پس از این بازی گفت: من سفرهای زیادی به روسیه داشتم و با مردمان فو‌ق‌العاده‌ای مواجه شدم. هر چقدر که زمان می‌گذرد از این کشور بیشتر خوشم می‌آید. بسیار خوشحال هستم که توانستم گل بسیار زیبای لئو (مهاجم 18 ساله و برزیلی تیم احمد گروژنی) را در این بازی ببینم.
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال برزیل و باشگاه بارسلونای اسپانیا در پاسخ به پرسشی درباره احتمال حضورش در فوتبال روسیه اظهار داشت: نه، من بسیار برای این کار پیر و قدیمی هستم.
رونالدینیو در رابطه با نوع بازی یاران میلاد محمدی هم گفت: فکر می‌کنم تیم احمد می‌توانست گل‌های بیشتری به ثمر رساند. بازی را خوب شروع کردند و در نیمه‌ دوم نیز تسلط زیادی روی بازی داشتند.
14
کد مطلب: 106325