ابراز تمایل چارلیز ترون برای بازی در نسخه دوم «مد مکس»
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۷
 
مد مکس
 
مد مکس
 
چارلیز ترون در فیلم سینمایی «مد مکس: جاده خشم» خواستار ایفای نقش در قسمت دوم این فیلم شد.
 به گزارش ستاره ها به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ چارلیز ترون که برای بازی در نقش «فیریوزا» در فیلم سینمایی «مد مکس: جاده خشم» تحسین منتقدان را کسب کرده بود، خواستار ایفای نقش در قسمت دوم و ادامه این فیلم با نام «مد مکس: زمین بایر» شد.

وی مشتاق بازی مجدد در نقش «فیریوزا» است و گفت : «من بسیار علاقه‌مند هستم که در قسمت دوم این فیلم حضور داشته باشم، زیرا برنامه‌های ویژه‌ای برای ایفای آن دارم.»

فیلم سینمایی « مد مکس: جاده خشم» که در سال 2015 اکران شد، پنجمین قسمت از مجموعه فیلم‌های مد مکس بود که البته با چهار شماره پیشین ارتباط داستانی نداشت و دارای داستان مستقلی بود. این فیلم با فروش بالا و کسب 6 اسکار، موفقیت بسیار فوق‌العاده‌ای کسب کرد و سازندگان خود را واداشت تا برای ساخت شماره دوم آن دست به کار شوند.

حال ساخت شماره دوم این فیلم در حالی به ثبت رسیده است که تنها نام «تام هاردی» به عنوان بازیگر در آن ذکر شده است و چارلیز ترون سعی دارد که نقش خودش را به دست بیاورد و در شماره دوم هم حضور داشته باشد. کارگردانی این عنوان را نیز «جرج میلر» بر عهده دارد. همچنین تاریخ دقیقی برای اکران این اثر مشخص نشده است .
14
کد مطلب: 106230