دیدار دوستانه‌ای که بازی ایران ــ روسیه را قطعی کرد/ کی‌روش و چرچسوف در یک قاب/ عکس
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۵
 
کی‌روش
 
کی‌روش
 
یک دیدار دوستانه در شهر روستوف باعث قطعی‌شدن بازی دوستانه ایران و روسیه شد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال کشورمان در تاریخ 10 اکتبر 2017 (18 مهرماه 96) دیدار دوستانه‌ای را مقابل تیم ملی روسیه انجام خواهد داد، دیداری که به‌احتمال فراوان در مسکو و ورزشگاه لوژنیکی برگزار خواهد شد، هرچند هنوز قرارداد برگزاری این بازی دوستانه امضا نشده است، با این حال برگزاری این بازی قطعی است و سرمربیان دو تیم ایران و روسیه برای برگزاری این بازی به نتیجه رسیده و آن را قطعی کرده‌اند.
کارلوس کی‌روش پس از قطعی شدن صعود ایران به جام جهانی روسیه از برگزاری بازی دوستانه در تاریخ 10 اکتبر با میزبان جام جهانی خبر داد و در این خصوص گفت: «من روی ارتباط‌های شخصی که داشتم توانستم یک بازی دوستانه خوب و بزرگ را پیش از حضور در جام جهانی با تیم میزبان این رقابت‌ها هماهنگ کنم».
ارتباط‌های شخصی که کارلوس کی‌روش از آن صحبت می‌کند، دیداری است که سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با استانیسلاو چرچسوف، سرمربی تیم ملی روسیه داشت. کارلوس کی‌روش که چند ماه پیش به روسیه سفر کرده بود، در شهر روستوف و در حاشیه دیدار روستوف و منچستریونایتد در لیگ اروپا دیداری با سرمربی تیم ملی روسیه داشت. سرمربی پرتغالی تیم ملی در این دیدار دوستانه و صمیمی برای برگزاری بازی دوستانه پیش از جام جهانی با چرچسوف به نتیجه رسید.
 
 
حالا که این بازی قطعی شده باید ببینیم فدراسیون‌های فوتبال دو کشور چه زمانی قرارداد برگزاری این بازی دوستانه را امضا می‌کنند تا زمان دقیق و محل برگزاری این بازی مشخص شود. این اتفاق در گروی امضای قرارداد فدراسیون فوتبال دو کشور است که در این رابطه باید به‌زودی منتظر سفر مسئولان فدراسیون فوتبال کشورمان به مسکو باشیم.
14
کد مطلب: 106104