کوروش تهامی:
کاراکترم در سریال «گمشدگان» شبیه خودم نیست/ دوباره به صحنه تئاتر بر می‌گردم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۱
 
کوروش تهامی
 
کوروش تهامی
 
تهامی درباره ایفای نقش در سریال «گمشدگان» گفت: کاراکترم در این سریال فردی بی‌انگیزه است که نگاه درستی به زندگی ندارد.
به گزارش ستاره ها به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛  کوروش تهامی بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر درباره ویژگی‌های نقشی که در سریال  «گمشدگان» بازی می‌کند، اظهار داشت: عمده صحنه ها‌ی نقش من در خانه می‌گذرد. کاراکتر من به علت شرایط فیزیکی، روحیات و خلق و خویی که دارد، خیلی از خانه خارج نمی‌شود؛ اما خود نقش به علت شرایط و نوع اجرایی که من برای آن در نظر گرفتم، سختی‌هایی دارد که باید آن‌ها را تحمل کنم.

این بازیگر درخصوص نزدیکی نقش به شخصیت واقعی خود بیان کرد: این نقش به خود واقعی من خیلی نزدیک نیست. البته هر بازیگری خود واقعی اش را در نقش، وارد می‌کند؛ اما این نقش خیلی به من نزدیک نیست. کاراکتر این نقش به علت شرایط سختی که دارد، کمی بی‌انگیزه و نا امید است و نگاهش به زندگی، نگاه تمیز و درستی نیست. من قبلا نقشی در سریال «مشق عشق» بازی کردم که کمی به کاراکترم در «گمشدگان» شبیه بود.
 
تهامی در خصوص سختی بازی در سریال «گمشدگان» گفت: این اثر یک بازیگر اصلی دارد که از ابتدا تا پایان سریال به طور مداوم حاضر است. بقیه بازیگران مهمان هستند و به فراخور نقشی که دارند، در سریال حضور پیدا می‌کنند. نقش من در این سریال حدود ۸-۷ قسمت است و از قسمت ۱۶ سریال آغاز می‌شود.

وی درباره تاثیر بازیگر مقابل بر نقش او در این سریال تصریح کرد: پارتنر حتما در شکل گیری شخصیتی که یک بازیگر ایفا می‌کند، تاثیر گذار است. خوشبختانه پارتنر‌های من در سریال «گمشدگان»  خوب و حرفه‌ای هستند و من مشکلی ندارم.

بازیگر فیلم سینمایی «رگ خواب» در خصوص ملاک خود برای انتخاب نقش در فیلم یا سریال‌های تلویزیونی خاطرنشان کرد: هم فیلمنامه و هم کارگردان برای من اهمیت دارد. بعد از آن، نقشی که قرار است بازی کنم، بسیار برای من با اهمیت است. حتی گروهی که با آن کار می‌کنم، برای من با اهمیت است. من هرکدام از این شرایط را می‌سنجم و بعد وارد آن کار می‌شوم. روند تولید سریال «گمشدگان» خوشبختانه با سخت گیری‌های کارگردان اثر رضا کریمی، به خوبی اجرا می‌شود و به نظر جزو سریال‌های پرمخاطب خواهد بود.

تهامی در پایان در خصوص فعالیت خود در عرصه تئاتر گفت: آخرین کار من در این حوزه، به اسفند ماه سال گذشته برمی گردد که در نمایش «کابوس حضرت اشرف» به کارگردانی حسین پاکدل حضور داشتم. در تئاتر هم باید با گروهی کار کنم که از لحاظ فکری با آن‌ها توافق داشته باشم و نقشی که بازی می‌کنم برایم چشمگیر باشد و اتفاق جدیدی را برایم رقم بزند. به هر حال بسیار علاقه‌مندم که دوباره تئاتر کار کنم.

 
14
کد مطلب: 106063