انتشار ۳ قطعه از آلبوم «ناگفته» پس از 2 سال
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۴
 
حافظ ناظری
 
حافظ ناظری
 
منتخبی از آلبوم «ناگفته» به همراه سه قطعه جدید در مراکز فرهنگی عرضه می‌شود.
 به گزارش ستار ها به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛  آلبوم «ناگفته»، اثری از حافظ ناظری است. ناگفته، اولین بخش از پروژه سمفونی رومی، نخستین اثر موسیقایی از خاورمیانه است که به مدت هفت هفته در میان پرفروش‌ترين آثار  قرار گرفت که از این مدت برای دو هفته در صدر فروش آثار موسیقی کلاسیک جهان بوده است. در ساخت آلبوم «ناگفته»، برندگان ٤٢ جايزه گرمی با حافظ ناظری و استاد شهرام ناظری همکاری داشتند.
منتخبی از آلبوم «ناگفته»، به همراه سه قطعه موسیقی جدید و شنیده نشده، از روز سه‌شنبه در مراكز فراهنگی به مخاطبان عرضه می‌شود.
حافظ ناظری در مورد انتشار سه ترک جدید در آلبوم منتخب «ناگفته» توضيح داد: در سال ٢٠١٤، قبل از انتشار آلبوم «ناگفته»، این آلبوم شامل 19 قطعه و پنج فصل بود که مدت زمان آلبوم را به بالای ٧٠ دقیقه می‌رساند. تعداد قطعات و زمان آلبوم بسيار زیاد است، از این رو فصل «حیرانی»  را از آلبوم جدا کرده و انتشار آن را به زمان دیگری موکول کردیم؛ که اکنون بعد از گذشت سه سال، هم زمان با اتمام تور موفق «ناگفته» که مخاطبان بسیاری را در سرتاسر ایران جذب نمود، و قبل از شروع کنسرت «آواز پارسی» که از تاریخ 10 تا 13 مرداد ماه در تهران برگزار می‌شود، تصمیم به انتشار سه قطعه باقی مانده از آلبوم «ناگفته» گرفته شد.
علاقه‌مندان می‌توانند آلبوم «منتخبی از ناگفته به همراه سه قطعه جدید» را از مراکز معتبر فرهنگی هنری تهیه فرمایند.
14
کد مطلب: 105920