ورزشگاه آزادی دوشنبه مملو از جمعیت می‌شود
قلعه‌نویی: امیدوارم با تدابیر کی‌روش مقابل ازبکستان با دست پر از زمین خارج شویم/ این بازی تاریخی و مهم است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۴
 
امیر قلعه‌نویی
 
امیر قلعه‌نویی
 
سرمربی پیشین تیم تراکتورسازی تبریز اعتقاد دارد که دیدار تیم ملی ایران برابر ازبکستان تاریخی و مهم است.
به گزارش ستاره ها و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، امیر قلعه‌نویی درباره دیدار تیم ملی ایران مقابل ازبکستان در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه اظهار داشت: خوشحالم که تیم ملی در سال‌های اخیر روند رو به رشدی داشته و توانسته است نتایج خوبی بگیرد. عملکرد موفقیت‌آمیز تیم ملی در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی هم فوتبال ما را در جایگاه خوبی در این مسابقات قرار داده است و امیدوارم با تدابیر کی‌روش و تلاش بازیکنان بتوانیم مقابل ازبکستان نیز با دست پر از زمین خارج شویم.
وی در ادامه افزود: این مسابقه، یک بازی مهم و تاریخی است و امیدوارم کل ایران پشت تیم ملی باشند، هرچند نباید فراموش کنیم ازبکستان هم تیم باکیفیتی است و حریف دست و پا بسته‌ای نخواهد بود. 
سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز خاطرنشان کرد: حضور و حمایت مردم در دیدار دوشنبه شب در ورزشگاه آزادی به طور حتم می‌تواند کمک زیادی به تیم ملی کند. همه دیدند که مردم در روز بازی چین چه استقبال جالب توجهی از بازی تیم کشورشان داشتند و به طور حتم با حضور و همراهی آنها می‌توانیم جشن دومین صعود پیاپی به جام جهانی را بگیریم. اطمینان دارم ورزشگاه آزادی روز دوشنبه مملو از جمعیت خواهد شد.
14
کد مطلب: 103703