لامبورگینی اوروس در پیست نوربرگ‌رینگ دیده شد
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۷
 
لامبورگینی اوروس، نخستین شاسی بلند کمپانی ایتالیایی لامبورگینی قطعا به این زودی ها روانه بازار نخواهد شد. آنچه اکنون درباره آن می‌دانیم این است که قدرت خود را از یک موتور 8 سیلندر توربو با 650 اسب بخار قدرت تامین می‌کند و به لطف رندرها و تصاویر مخفیانه ایده‌ای از طرح نهایی آن داریم.
به گزارش ستاره ها به نقل از وب سایت جی اس ام : لامبورگینی اوروس، نخستین شاسی بلند کمپانی ایتالیایی لامبورگینی قطعا به این زودی ها روانه بازار نخواهد شد. آنچه اکنون درباره آن می‌دانیم این است که قدرت خود را از یک موتور 8 سیلندر توربو با 650 اسب بخار قدرت تامین می‌کند و به لطف رندرها و تصاویر مخفیانه ایده‌ای از طرح نهایی آن داریم. اما مهم‌ترین سوالی که معمولا درباره محصولات یک سوپر اسپرت ساز مطرح می‌شود، عملکرد آن در پیست است، خواهد شاسی بلند باشد خواه سواری!
 
 لامبورگینی اوروس برای اولین بار در پیست نوربرگ‌رینگ دیده شد

اخیرا برخی عکاسان تصاویری از اوروس در پیست نوربرگ‌رینگ ثبت کرده‌اند. البته با وجود 650 اسب بخار قدرت، لامبورگینی نشان داده که اهمیت چندانی برای عملکرد سریع در پیست برای نخستین شاسی بلند خود قائل نیست و خطری رکورد پورشه کاین توربو S را در جهنم سبز تهدید نمی‌کند.
 
 لامبورگینی اوروس برای اولین بار در پیست نوربرگ‌رینگ دیده شد

بدنه این خودرو زیر پوشش شدیدی پنهان شده و اطلاعات زیادی در اختیار ما قرار نمی‌دهد. با این وجود، طرح کلی بدنه شباهت زیادی به کانسپت اصلی دارد، البته اگر لامبورگینی نخواهد که آن را به هوراکان شبیه کند. لامبورگینی یکی از زیر مجموعه‌های فولکس واگن محسوب می‌شود به همین دلیل پلتفرم مشترکی با آئودی Q7، بنتلی بنتایگا و نسل جدید پورشه کاین دارد چراکه همه این کمپانی‌ها تحت مالکیت شرکت آلمانی هستند. البته نام فولکس واگن توآرگ را نیز باید به این فهرست اضافه کنیم.

مشخصات فنی اوروس هنوز اعلام نشده‌اند و اطلاعات کمی در این زمینه در اختیار ما است. اما احتمالا در کنار نسخه استاندارد با موتور 8 سیلندر توربو، نسخه پلاگین هیبرید هم در دسترس خواهد بود مانند بنتایگا. اوروس نخستین تلاش از سوی لامبورگینی برای ورود به بازار داغ شاسی بلندها است و ممکن است یک نسخه تمام الکتریکی از این خودرو نیز به بازار عرضه شود. گفته می‌شود که این خودرو در دسامبر سال 2017 معرفی می‌شود اما تولید انبوه آن از اوایل سال 2018 آغاز خواهد شد.
14
کد مطلب: 102526