مسعود آب‌پرور خبر داد
تدوین سریال «لژیونر» همزمان با تصویربرداری/ سید مهرداد ضیایی به جمع بازیگران پیوست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۳
 
فیلم  لژیونر
 
فیلم لژیونر
 
سریال 15 قسمتی «لژیونر» با محوریت اجتماعی و موضوعات خانوادگی بوده و روایتگر مسائل مورد علاقه جوانان در بستری ورزشی است.
به گزارش ستاره ها به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ مسعود آب‌پرور کارگردان سینما و تلویزیون در مورد روند ساخت سریال «لژیونر» گفت: در حال حاضر مشغول تصویربرداری سریال «لژیونر» هستیم و تدوین این مجموعه به طور همزمان در حال انجام است.
 
«لژیونر» بر اساس خواست و سلیقه مردم طراحی شد 
 

وی ادامه داد: سریال 15 قسمتی «لژیونر» با محوریت  اجتماعی و موضوعات خانوادگی بوده و روایتگر مسائل مورد علاقه جوانان در بستری ورزشی است.  

کارگردان «زخم» تصریح کرد: تصویربرداری سریال «لژیونر» از هفته اول اسفند سال 95 شروع شد و این روند بجز در تعطیلات پانزده روزه عید، به طور مداوم ادامه داشت.  
 
 
«لژیونر» بر اساس خواست و سلیقه مردم طراحی شد 
 

کارگردان «قتل آنلاین» بیان کرد: انتخاب بازیگران سریال «لژیونر»، با هم‌فکری تهیه‌کننده و من بوده و همچنین علاوه بر تیم بازیگران قبلی، به تازگی سید مهرداد ضیایی و لادن سلیمانی هم به مجموعه بازیگران اضافه شدند و در روزهای آینده هم احمدرضا اسعدی و مجید رحمتی در برابر دوربین این سریال هنرنمایی خواهند کرد.
 
«لژیونر» بر اساس خواست و سلیقه مردم طراحی شد 
 

آب پرور با اشاره به نظرش در مورد سریال «لژیونر» اظهار داشت: سریال « لژیونر» کاری جوانانه و با رویکرد طنز است و از آنجایی که من تجربه‌ای در این زمینه نداشتم، این مجموعه خیلی برایم هیجان‌انگیز بود و تا به امروز از روند این مجموعه خیلی راضی هستم و امیدوارم مخاطبین شبکه پنج هم از دیدن این اثر رضایت لازم را داشته باشند.

کارگردان سریال «هوش سیاه» در پاسخ به اینکه به نظر شما نقطه برجسته «لژیونر» در چیست، گفت: به نظرم در حال حاضر برای گفتن نقطه قوت «لژیونر» زود است و نقاط جذاب اثر موجب کشش در مخاطب می‌شود و ترجیح می‌دهم تا خود بیننده‌ها با تماشای این مجموعه، در مورد این سوال نظر دهند.
 
«لژیونر» بر اساس خواست و سلیقه مردم طراحی شد 
 

این کارگردان در پایان خاطرنشان کرد: سریال «لژیونر» بر اساس خواست و سلیقه مخاطب طراحی شده و من تمام تلاشم را خواهم کرد تا به اهداف از قبل پیش‌بینی شده برسم و همچنین نظر مخاطب را در مورد این سریال تامین کنم.

گفتنی است؛ سریال « لژیونر» برای پخش از شبکه پنج در حال تولید است.
 
14
کد مطلب: 102398