قاتل فراری خانواده ۶ نفره سلماسی دستگیر شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۷
 
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از دستگیری قاتل فراری که بامداد امروز منجر به قتل ۶ نفر در شهرستان سلماس شده بود خبر داد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر: سردار ناصر اصلانی در خصوص حادثه امروز در سلماس اظهارداشت: بامداد امروز چهارشنبه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ مبنی بر تیراندازی در شهرستان سلماس بلافاصله عوامل انتظامی شهرستان در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: در بررسی های بعمل آمده مشخص شد فردی ۳۹ ساله به دلیل اختلافات خانوادگی وارد منزل پدر زنش شده و تمامی اعضای خانواده را به گلوله بسته است.

سردار اصلانی افزود: متهم سپس در حین فرار بصورت پیاده با راننده یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ که کنار خیابان پارک بوده درگیری لفظی داشته و با توجه به اینکه کلید خودرو بر روی آن بوده سوار پژو شده و از صحنه فرار می کند.

 فرمانده انتظامی آذربایجان غربی اظهارداشت: در این حاده تعداد ۵ نفر از اعضای خانواده در دم فوت می کنند و فرزند دو ماهه هم پس از انتقال به بیمارستان فوت می کند.

سردار اصلانی اضافه کرد: دختر بچه ۶ ساله این خانواده که از قسمت قفسه سینه مجروح شده هم اکنون در بیمارستان تحت مداوا است.

وی یاد آور شد: در نهایت قاتل فراری با انجام یک سری اقدامات تخصصی  پلیسی و اطلاعاتی در مخفیگاه خود شناسایی و کمتر از ۱۲ ساعت دستگیر شد.
 
14
کد مطلب: 102390