صدیقی: از بازیکنان ذخیره در بازی با ژاپن استفاده می‌کنم/ تجربه بالای ویتنام دلیل باخت ما بود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۸
 
سیما صدیقی
 
سیما صدیقی
 
سرمربی تیم ملی والیبال بانوان زیر ۲۳ سال کشورمان گفت: در حالی به مصاف تیم ژاپن می‌رویم که از همه بازیکنان در این بازی استفاده خواهم کرد تا تجربه بازی برابر تیم‌های بزرگ را به دست بیاورند.
به گزارش ستاره ها به نقل از تسنیم ، سیما صدیقی پس از شکست شاگردانش برابر تیم ویتنام گفت: بازیکنان تیم ایران بازی خوبی را برگزار کردند. با توجه به برنامه‌ریزی که داشتیم بازی تیم ویتنام را به هم ریختیم. بازیکنان تیم 70 درصد آنچه را که به آنها گفته بودیم را در زمین اجرا کردند.
وی ادامه داد: بازیکن شماره سه ویتنام بهترین بازیکن این تیم بود اما بازیکنان ایران توانستند به خوبی او را مهار کنند. اما آنچه در بازی‌های نزدیک باعث پیروزی یک تیم می‌شود تجربه است. در بازی با ویتنام نیز تجربه بازیکنان این تیم عامل اصلی پیروزی آنها شد.
سرمربی تیم ملی والیبال بانوان زیر 23 سال ایران یادآورشد: اشتباهات فردی بازیکنان تیم نیز ناشی از بی تجربگی آنهاست. تیم ما برای ارائه یک بازی خوب و پیروزی به میدان آمده بود و عزمشان را برای برد جزم کرده بودند اما آنها تجربه زیادی ندارند.
صدیقی تصریح کرد: بازیکنان ما شاید سالی یک بار مسابقات بین‌المللی را تجربه کنند اما تیم‌هایی مثل ویتنام، ژاپن، هنگ‌کنگ و تایلند هر دو سه ماه اردوی مشترک دارند  و در حال مسابقه و تمرین هستند. این در شرایطی است که اکثر بازیکنان حاضر در تیم امید حتی در لیگ ایران هم فرصت بازی کردن نداشتند. البته امسال لیگ خوبی را هم شاهد نبودیم.
وی با اشاره به بازی تیم ایران برابر ژاپن گفت: این که بگوییم برای پیروزی برابر ژاپن به میدان می‌رویم غیر منطقی است. اما می‌خواهیم بازی خوبی را داشته باشیم در واقع همه انرژی خود را هم صرف این بازی نمی‌کنیم.
سرمربی تیم ملی ایران افزود: در بازی با ژاپن می‌خواهم از بازیکنان ذخیره تیم نیز استفاده کنم تا تجربه رویارویی با تیم‌های بزرگ را کسب کنند.
سیما صدیقی اظهار داشت: بیشترین تمرکز ما برای بازی بعدی است. انرژی خود را برای بازی بعد از ژاپن نگه می‌داریم.
14
کد مطلب: 102307