برگزاری کنسرت علیه رئیس‌جمهور آمریکا
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۳
 
کنسرت
 
کنسرت
 
یک خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی از حامیان رئیس‌جمهور آمریکا خواست در کنسرتی که به او توهین خواهد شد، شرکت نکنند.
به گزارش ستاره ها به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: یک خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی از حامیان رئیس‌جمهور آمریکا خواست در کنسرتی که به او توهین خواهد شد، شرکت نکنند.
 
به نقل از هیل، «تاد راندگرن»، ترانه‌سرا و خواننده معروف آمریکایی، از حامیان «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا خواست در کنسرتش شرکت نکنند!

راندگرن در مصاحبه با نشریه ورایتی، که یکشنبه منتشر شد، گفت:«اگر من این اختیار را داشتم، می‌گفتم اگر حامی ترامپ هستید به کنسرت من نیایید چون در آنجا به شما خوش نمی‌گذرد».

راندگرن برای تهیه آلبوم جدیدش به نام «شب سپید» با هنرمندان زیادی همکاری کرده است و یک آواز ضدترامپ به نام "Man in the Tin Foil Hat” (مردی با کلاه حلبی) نیز ساخته است.

این خواننده معروف اعلام کرد آوازی که قرار است اجرا کند شامل شوخی‌های توهین‌آمیزی درباره رئیس‌جمهور آمریکا است و بهتر است حامیان او در این کنسرت حاضر نشوند.

او در این خصوص گفت: «من تضمین می‌کنم اگر شما حامی ترامپ هستید مطمئناً رنجانده می‌شوید.منظورم این است که اگر نمی توانید شوخی با ترامپ را تحمل کنید یا نمی‌توانید قبول کنید که اشتباه کردید (که به وی رای دادید)، به جمع ما تعلق ندارید».
14
کد مطلب: 102185