بازیگران جدید فیلم «هتل آرتمیس»
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۶
 
بازیگران فیلم «هتل آرتمیس»
 
بازیگران فیلم «هتل آرتمیس»
 
استرلینگ کی. براون و چارلی دی در «هتل آرتمیس» به جودی فاستر پیوستند.
به گزارش ستاره ها به نقل از روزنامه بانی فیلم: استرلینگ کی. براون، چارلی دی و جنی اسلیت در فیلم «هتل آرتمیس» ساخته درو پیرس به جودی فاستر ملحق شده اند.

به نقل از ورایتی، جف گلدبلوم هم به جمع بازیگران این فیلم پیوسته است. سایمون و استیون کورنول مسئولیت تهیه این فیلم را برای کمپانی اینک فاکتوری بر عهده دارند که سرمایه این فیلم را هم تامین می کند. پیرس، که از جمله دیگر پروژه هایش می توان به «مرد آهنی ۳» و «ماموریت غیرممکن: ملت سرکش» اشاره کرد، از روی فیلمنامه ای که خودش آن را نوشته، این فیلم را کارگردانی خواهد کرد. هنوز جزییاتی در مورد ماجرای این فیلم منتشر نشده است.

آدام سیگل و مارک پلت برای کمپانی مارک پلت پروداکشنز این فیلم را تهیه می کنند. پیرس از طریق کمپانی تهیه خودش یعنی پوینت آف نو ریترن تهیه کننده اجرایی این پروژه خواهد بود. دبلیو ام ای گلوبال حقوق رسمی فیلم در ایالات متحده را در اختیار دارد و کمپانی لاینزگیت هم در ماه فوریه و در شهر برلین کمپین فروش بین المللی این فیلم اکشن تریلر را آغاز کرد.

براون برای نقش آفرینی در سریال «مردم مقابل او جی سیمپسون: داستان جنایی آمریکایی» برنده جایزه امی شد و علاوه بر آن به خاطر بازی در سریال درام محبوب ان بی سی «این ما هستیم» نقدهای مثبت بسیاری دریافت کرده است. او اخیرا فیلمبرداری پروژه مارول «یوزپلنگ سیاه» را تمام کرد که خیلی ها انتظارش را می کشند و در پروژه بعدی اش در فیلم «مارشال» دیده می شود که همین فصل پاییز توسط کمپانی اوپن رود اکران خواهد شد. او در حال حاضر مشغول تهیه فیلم «درنده» کمپانی قرن بیستم فاکس است.

دی که بیشتر از همه به خاطر ایفای نقش چارلی کلی در سریال کمدی «همیشه در فیلادلفیا آفتابی است» شبکه اف اکس شناخته می َود، اخیرا در «مبارزه با مشت» برای کمپانی برادران وارنر بازی کرد و در فیلم «هلند» جان کرازینسکی برای کمپانی سونی پیکچرز کلاسیکس نقش آفرینی کرد.

اسلیت را می توان در پروژه بعدی اش در فیلم «خط خانگی» دید و او همچنین در فیلم «آردوارک» مقابل زکری کویینتو و جان هم نقش آفرینی می کند که در فستیوال فیلم ترایبکا امسال پیش نمایش شد. او مقابل جک بلک هم در فیلم «سلطان پولکا» بازی کرد که در فستیوال فیلم ساندنس ۲۰۱۷ پیش نمایش شد.

گلدبلوم را می توان در فیلم «تور: راگناروک» و همچنین در فیلم دنباله جدید «دنیای ژوراسیک» برای یونیورسال پیکچرز دید که هنوز عنوانی برای آن تعیین نشده است.
14
کد مطلب: 101962