آنچلوتی: برای زیدان آرزوی موفقیت دارم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۲
 
سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ گفت: امیدوارم در آینده‌ای نزدیک تکنولوژی ویدیویی به کمک داوران بیاید.
خبرگزاری میزان: شب گذشته (سه‌شنبه) تیم فوتبال رئال مادرید در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در دیداری حساس در مادرید به مصاف بایرن مونیخ رفت. این بازی با پیروزی 4 بر 2 میزبان همراه بود و رئال مادرید برای هفتمین بار پیاپی به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان رسید.
 
کارلو آنچلوتی با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در این دیدار، اظهار داشت: مانوئل نویر و کل بازیکنان تیم عملکرد خوبی داشتند. بازی خوبی انجام دادیم و لیاقت بیش از این را داشتیم. کار بسیار سختی است که به مادرید بیایید و در عرض 90 دقیقه رئال مادرید را شکست دهید و سپس در ادامه کار 10 نفره به بازی ادامه دهید.
 
وی ادامه داد: رئال به روند خوبش در لیگ قهرمانان ادامه می‌دهد و من برای زیدان و تیمش آرزوی بهترین‌ها را دارم. در یک قدمی نیمه‌نهایی بودیم اما چند اشتباه داوری برای‌مان گران تمام شد که البته این چیزها در فوتبال طبیعی است.
 
سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ در مورد اخراج آرتورو ویدال تأکید کرد: کارت زرد اول او درست بود اما در خطایی که کارت دوم را گرفت فقط توپ را زد. امیدوارم در آینده‌ای نزدیک تکنولوژی ویدیویی به کمک داوران بیاید.  
 
آنچلوتی در مورد تعویض رابرت لواندوفسکی گفت: 2 بر یک جلو بودیم و نیاز به کنترل بازی داشتیم و تعویض او یک تصمیم تاکتیکی بود. ​
12
کد مطلب: 100752