چهارمین ورزشگاه بزرگ کشور پنجشنبه افتتاح می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۰
 
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از افتتاح ورزشگاه 50 هزارنفری پارس در استان فارس به عنوان چهارمین ورزشگاه بزرگ کشور خبر داد.
به گزارش ستاره ها و به نقل از شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی، مصطفى مدبر اظهار داشت: همزمان با سفر استانی ریاست جمهور به استان فارس، قرار است روز پنجشنبه 31 فروردین ماه ورزشگاه 50 هزارنفری پارس شیراز توسط سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان افتتاح گردد. این ورزشگاه چهارمین ورزشگاه بزرگ کشور پس از آزادى، یادگار امام و نقش جهان است.

وی با اعلام اینکه عملیات احداث پروژه از سال 80 آغاز شده، افزود: این مجموعه ورزشی 45 هکتاری دارای زمین چمن استاندارد طبیعی با سیستم مدرن گرمایش از کف، پیست تارتان 8 خطه، دکل‌های روشنایی 1200 لوکس و اسکوربوردی به مساحت 104 مترمربع است.

مدیرعامل شرکت توسعه در ادامه به انتخاب سازه بتنی ورزشگاه پارس به عنوان برترین سازه بتنی سال 1393 اشاره کرد و عنوان داشت: این ورزشگاه از پروژه‌های شاخص و با کیفیت "شرکت توسعه اماکن ورزشی کشور" در شهرستان شیراز است که دارای سازه بتنی متقارن در سه گالری، دارای سایبان فلزی با پوشش پارچه‌ای که حداقل 75 درصد استادیوم را سرپوشیده نموده است. شرایط مناسب این ورزشگاه سبب شده که تیم‌هاى استان فارس بتوانند از فصل آینده مسابقات خود را در استادیوم 50 هزار نفرى پارس برگزار کنند.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تصریح کرد: از دیگر امکانات این ورزشگاه می‌توان به سونای خشک و جکوزی، ساختمان اداری، پارکینگ و همچنین فضاهای مخصوص تماشاگران و مهمانان ویژه اشاره کرد.

مدبر در خاتمه اظهار داشت: این پروژه با تلاش مهندسان، کارشناسان و کارگران زحمتکش شرکت توسعه آماده بهره برداری برای مردم ورزشدوست فارس است. بسیار خوشحال هستیم که پس از افتتاح ورزشگاه زیباى نقش جهان اصفهان در سال 1395، حالا با افتتاح ورزشگاه بزرگ پارس، خدمتى دیگر براى جامعه ورزش کشور انجام داده‌ایم.
12
کد مطلب: 100729