کامیابی نیا: اروپا نشد پرسپولیس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۰
 
 
 
کمال کامیابی‌‌نیا امسال هم مثل فصل قبل یکی از بهترین‌های پرسپولیس بود و نقش پررنگی در قهرمانی تیمش داشت اما شاید برای فصل بعد او را سرخپوش نبینیم.
به گزارش ستاره ها به نقل از ایران ورزشی: کمال کامیابی‌‌نیا امسال هم مثل فصل قبل یکی از بهترین‌های پرسپولیس بود و نقش پررنگی در قهرمانی تیمش داشت اما شاید برای فصل بعد او را سرخپوش نبینیم. کمال جزو معدود بازیکنانی است که قراردادش را تمدید نکرده و ظاهرا برنامه‌هایی دارد: «بازی در پرسپولیس افتخار بزرگی برایم است. تیمی که خودم روزی تشویق‌اش کردم و هرگز تصور اینکه بتوانم با پیراهن آن قهرمان شوم را نداشتم. خودم دوست دارم با این تیم به کارم ادامه دهم اما اکنون دو پیشنهاد اروپایی دارم که در حال بررسی آنها هستم. اگر این اتفاق به فوتبالم کمک کند دوست دارم تجربه جدیدی را پشت سر بگذارم. در سالی قرار داریم که جام جهانی را در پیش داریم و می‌خواهم پیشرفت کنم و بتوانم به ترکیب تیم ملی برسم. اگر تیم‌هایی که پیشنهاد داده‌اند شرایط مناسبی داشته باشند و بتوانند به من برای حضورم در تیم ملی و جام جهانی کمک کنند در پایان فصل راهی اروپا خواهم شد و اگر یک درصد احساس کنم اینطور نیست با کمال میل در خدمت پرسپولیس خواهم بود.»

کمال می‌گوید اگر ماندنی شد از رقابت با نام‌های بزرگ هم نمی‌ترسد: «چرا باید از حضور بازیکنی دیگر در پست خودم هراس داشته باشم؟ مگر قبل از این رقبای کوچکی داشتم؟ پارسال هم‌پستی‌های خوبی داشتم و پرسپولیس باید 25 بازیکن فوق‌العاده داشته باشد. احمد نوراللهی و مهرداد کفشگری پیش از این هم‌پستی‌ام بودند و در تیم ملی هم با بازیکنان بزرگی رقابت دارم. کار من به عنوان بازیکن رقابت کردن است و باید خودم را اثبات کنم. من اسم بازیکن خاصی را که می‌گویید باشگاه برای حضورش مذاکره کرده نمی‌آورم. پرسپولیس تیم بزرگی است و باید بازیکن بزرگ داشته باشد. اصلا از این مساله هم ناراحت نشدم و تا هر زمان بتوانم تلاش و رقابت خواهم کرد.»

شماره 11 زحمتکش پرسپولیس نگاه مثبتی به بازی الهلال و شرایط تیمش در لیگ قهرمانان دارد:«ما هنوز کارمان تمام نشده و باید خودمان را برای بازی‌های باقیمانده در آسیا مهیا کنیم. بازی سختی برابر الهلال داریم. می‌گویم بازی سخت نه غیرممکن و ما می‌توانیم این کار را برابر الهلال انجام دهیم. نمی‌دانم چرا از الهلال می‌ترسند و کار ما را تمام شده می‌دانند و ما از هم اکنون به دنبال دیدارهای بعدی هستیم. امیدوارم به مرحله بعدی برسیم و آنجا نیز مسوولان تیم با تقویت مناسب و جذب 3-4 مهره دیگر شرایط خوبی برای موفقیت در ادامه مسیر شکل دهند.»
12
کد مطلب: 100707