مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا
بیل بازی برگشت رئال مادرید برابر بایرن مونیخ را از دست داد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۹
 
گرت بیل
 
گرت بیل
 
ستاره ولزی کهشکانی‌ها در بازی برگشت آنها برابر باواریایی‌ها در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حضور نخواهد داشت.
به گزارش ستاره ها به نقل از  خبرگزاری تسنیم ، نشریه آس اسپانیا نوشته است که گرث بیل آخرین جلسه تمرینی تیم فوتبال رئال مادرید برای بازی فردا شب (سه‌شنبه) برابر بایرن مونیخ را از دست داده و به این ترتیب در این بازی به میدان نخواهد رفت.
آس نوشته که دلیل عدم حضور بیل در تمرینات امروز رئالی‌ها عود کردن مصدومیت قبلی او از ناحیه (پشت ساق پا) در بازی رفت دو تیم بوده است.
به این ترتیب زیدان همچون بازی قبلی تیمش در لالیگا برابر خیخون نمی‌تواند روی کمک ستاره سابق تاتنهام حساب کند و به جای او به احتمال فراوان ایسکو را به میدان خواهد فرستاد، ایسکویی که در مقابل خیخون 2 گل از 3 گل کهکشانی‌ها را به ثمر رساند.
خامس رودریگس، لوکاس واسکز و مارکو آسنسیو سایر گزینه‌های جانشینی بیل در ترکیب اصلی رئال مادرید برای بازی برابر بایرن مونیخ هستند.
تیم‌‌های فوتبال رئال مادرید و بایرن مونیخ از ساعت 23:15 به وقت تهران در حالی به مصاف هم می‌روند که بازی رفت هفته گذشته آنها در المان با نتیحه 2 بر یک به سود کهکشانی‌ها خاتمه یافت.
14
کد مطلب: 100673