چند پیشنهاد داخلی و خارجی دارم
حسن‌زاده: قرار شد پاداش بازیکنان را هر چه زودتر پرداخت کنند/ بازیکنان جوان قابلیت تکرار افتخارات را دارند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۴
 
 
علی‌اصغر حسن‌زاده
 
برترین بازیکن سال ۲۰۱۶ آسیا گفت: مسئولان فدراسیون فوتبال قول داده‌اند هر چه سریعتر پاداش بازیکنان تیم ملی فوتسال را که به مقام سوم جهان رسیدند را پرداخت کنند.
به گزارش ستاره ها به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا، روز گذشته (یکشنبه) علی کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال و محمد ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال در مراسمی جایزه علی‌اصغر حسن‌زاده را که پیش از این به عنوان مرد سال فوتسال آسیا در سال 2016 انتخاب شده بود، به او اهدا کردند.
حسن‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص این مراسم اظهار داشت:‌ چند وقت پیش جایزه من از کنفدراسیون فوتبال آسیا به ایران ارسال شده و قرار بود در مراسمی این جایزه به من اهدا شده و عکسی گرفته شود تا به AFC ارسال کنند. خوشبختانه روز گذشته این اتفاق افتاد و در این مراسم جایزه به من اهدا شد.
وی در مورد اینکه آیا در مورد پرداخت پاداش‌های بازیکنان تیم ملی هم صحبتی مطرح شد یا خیر، گفت: بله، قرار شد پاداش سومی جهان که هنوز داده نشده را رسیدگی کنند تا هر چه زودتر پرداخت شود.
بازیکنان تیم ملی فوتسال کشورمان در مورد اردوهای اخیر تیم ملی،‌ عنوان کرد: اردوهای خوبی داشته‌ایم. مدتی قبل اردوی در کرواسی داشتیم و دو بازی دوستانه با تیم ملی این کشور که تیم قدرتمندی است و برای مقدماتی جام‌ملت‌های اروپا آماده می‌شود برگزار کردیم. به نظرم برگزاری بازی‌های این‌چنینی می‌تواند به بازیکنان جوان و آینده تیم ملی کمک بسیاری کند. بازیکنان جوان می‌توانند در این بازی‌ها تجربه کسب کنند تا در مسابقات رسمی به تیم ملی کمک کنند.
حسن‌زاده در پاسخ به این پرسش که آیا به نظرش بازیکنان جوان تیم ملی قابلیت تکرار افتخارات گذشته را دارند، گفت: قطعاً، ما جوانان خیلی خوبی داریم که از پتانسیل بالایی برخوردارند. جوانان تیم ملی در اردوها خیلی خوب کار کرده‌اند و می‌توان به آینده تیم ملی امیدوار بود.
وی در مورد اینکه آیا تصمیمی برای فصل آینده گرفته است یا خیر، عنوان کرد: قرارداد من با گیتی‌پسند یک ساله بود و تمام شده است. باید پیشنهادات جدید ایرانی و خارجی را بررسی کنم تا برای فصل آینده تصمیم بگیرم.
ملی‌پوش کشورمان در خصوص اینکه از چه کشورهایی پیشنهاد دارد تصریح کرد:‌ از چند لیگ‌ خارجی پیشنهاد دارم اما باید ببینم شرایط چگونه پیش خواهد رفت. فعلاً ترجیح می‌دهم نام این کشورها را نبرم تا اگر در آینده قطعی شد اعلام کنم.
14
کد مطلب: 100663