اینتر دلیلی برای شکایت کردن ندارد
گالیانی: گل دوم میلان در دربی کاملاً دیوانه‌‌ام کرد!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۵
 
گالیانی
 
گالیانی
 
نایب رئیس پیشین باشگاه میلان اعتراف کرد با وجود پایان کارش در این باشگاه، همچنان با تمام وجود طرفدار روسونری است.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم ، آدریانو گالیانی نایب رئیس پیشین باشگاه میلان که بعد از انتقال مالکیت این باشگاه به چینی‌ها، روسونری را ترک کرد، گفت گل دومی که این تیم در دقیقه 7+90 دربی میلان به ثمر رساند و به لطف آن بازی را 2 بر 2 مساوی کرد، او را از خود بی‌خود کرده است.
گالیانی در پاسخ به این سؤال که به گل کریستین زاپاتا چه واکنشی نشان داده است، به نشریه کوریره دلاسرا، گفت: همان واکنش همیشگی، کاملاً دیوانه شدم! از نظر احساسی، برای من هیچ چیزی نسبت به میلان عوض نشده است. من همچنان طرفدار میلان هستم حتی اگر دیگر جزو مدیران این باشگاه نباشم. با سیلویو برلوسکنی (مالک و رئیس پیشین باشگاه) صحبت کردم و او هم از نتیجه دربی راضی بود. هر کسی که فکر کند ما برای مالکان جدید میلان بد می‌خواهیم، سخت در اشتباه است.
گالیانی افزود: ما سزاوار شکست در دربی نبودیم و من با وینچنزو مونتلا (مهاجم اسپانیایی چلسی) صحبت کردم. اینتر نمی‌تواند به خاطر خوردن گل در دقیقه 97 شکایت کند چون مشابه همین اتفاق برای ما مقابل یوونتوس در تورین رخ داد. من شاید برای بازی بعدی میلان دوباره به سن‌سیرو برگردم. ببینیم چه می‌شود. با مارکو فاسونه (مدیراجرایی جدید میلان) صحبت کرده‌ام و باید بگویم که ما با هم رابطه خوبی داریم.
14
کد مطلب: 100604