آیا پزشک معالج عارف لرستانى «در حاشیه» را دیده است؟
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۱
 
دو سال قبل در همین روز‌ها سریال در حاشیه پخش شد و امروز یکى از بازیگران دوست داشتنى این سریال رو از دست دادیم.
ربه گزارش ستاره ها به نقل از فردانیوز؛ دتر امید رضائى؛ متخصص داخلى و فوق تخصص هماتولوژى و انکولوژى طی یادداشتی نوشت: دو سال قبل در همین روز‌ها سریال در حاشیه پخش شد و امروز یکى از بازیگران دوست داشتنى این سریال رو از دست دادیم.
من از جمله کسانى بودم که نامه اعتراضى نظام پزشکى به آن را امضا کردم، چون اعتقاد داشتم که این سریال بازى مرگ بار دوسویه اى را شروع کرده است:
از طرفى اعتمادِ بیمار به پزشکان راپایین میاورد و از سوىِ دیگر اعتماد به نفس پزشک معالج را در انجام بررسى هاى لازم کاهش می‌دهد.

در قسمتى از این سریال تشخیص مرگبارى مثل «آمبولى ریه» به سخره گرفته شد و بسترى بیمار به دنبال آن به طمع مالى نسبت داده شد و امروز جامعه و سازندگان این سریال با این واقعیت دردناک روبرو شدند که ممکن است حتى در موارد نادر یک سکسکه ساده هم به بررسى هاى پیچیده نیازمند باشد.

امیدوارم مهران مدیرى که این روز‌ها سیاه پوش رفیقش است در خلوت خودش به آن چیزى که من فکر می‌کنم، فکر نکند که رنجى ابدى برایش به همراه دارد:
آیا پزشکِ معالج عارف لرستانى در حاشیه را دیده است؟
و با یاداورى داستانِ پزشکِ پول دوستى که براى امرى ساده کلى عکس و ازمایش انجام می‌دهد و در انت‌ها به بیمار می‌گوید سالم است! از خیرِ بررسى بیشتر گذشته است؟
 
14
کد مطلب: 100598